N11 satıcılı PS5 alınır mı?

HeroGTR

Decipat
Daha fazla  

Normalde Slim Digital modelini bazı satıcılarda nakit olarak 18000 civarına buldum. Ancak tutarın yüksek olması sebebiyle taksitli olarak buradan almaya kadar verdim. Daha önce N11 satıcılı PS5 alan oldu mu herhangi bir olumsuzluk yaşadınız mı? Ayrıca soru-cevap bölümünden TR uyumlu priz gönderilip gönderilmediğini sordum ancak daha cevap alamadım. Priz gönderilir mi yoksa dönüştürücü mü almalıyım ?

Normalde Slim digital modelini bazı satıcılarda nakit olarak 18000 civarına buldum. Ancak tutarın yüksek olması sebebiyle taksitli olarak buradan almaya kadar verdim. Daha önce N11 satıcılı PS5 alan oldu mu herhangi bir olumsuzluk yaşadınız mı? Ayrıca soru-cevap bölümünden TR uyumlu priz gönderilip gönderilmediğini sordum ancak daha cevap alamadım. Priz gönderilir mi yoksa dönüştürücü alınır mı?

Muhtemelen dönüşsürücü gönderirler, olmadı alırsınız o halledilir ucuz bir şey, alınır mı Konusunda eğer mesele güvenirlikse alınır, satıcı zaten sitenin kendisi bir şey olmaz, fiyat konusuna bir şey diyemem.

Muhtemelen dönüşsürücü gönderirler, olmadı alırsınız o halledilir ucuz bir şey, alınır mı Konusunda eğer mesele güvenirlikse alınır, satıcı zaten sitenin kendisi bir şey olmaz, fiyat konusuna bir şey diyemem.
Açıkcası asgari ücret, memur zammı vs. 21 binin altına ineceğini düşünmüyorum hocam. 18000 bandı digital slim versiyon için bence çok iyi fiyat ama dediğim gibi tekte ps5 e bağlamak işime gelmedi. Fiyat konusu malesef can sıkıcı.

Normalde Slim Digital modelini bazı satıcılarda nakit olarak 18000 civarına buldum. Ancak tutarın yüksek olması sebebiyle taksitli olarak buradan almaya kadar verdim. Daha önce N11 satıcılı PS5 alan oldu mu herhangi bir olumsuzluk yaşadınız mı? Ayrıca soru-cevap bölümünden TR uyumlu priz gönderilip gönderilmediğini sordum ancak daha cevap alamadım. Priz gönderilir mi yoksa dönüştürücü mü almalıyım ?

Standart'ı daha iyi değil mi belki cd falan takarsın.

Standart'ı daha iyi değil mi belki cd falan takarsın.
İlk kez PS kullanacağım çevremdeki kullananlar pek gerek olmadığını söyledi açıkcası CD kullanacağımı bende pek düşünmedim. Ama aynı fiyata CD li almakta gayet mantıklı.

Açıkçası asgari ücret, memur zammı vs. 21 binin altına ineceğini düşünmüyorum hocam. 18000 bandı digital Slim versiyon için bence çok iyi fiyat ama dediğim gibi tekte PS5'e bağlamak işime gelmedi. Fiyat konusu maalesef can sıkıcı.

Fiyat asla düşmez, alacaksan şimdi al derim.

Fiyat asla düşmez, alacaksan şimdi al derim.
Xbox series x almayı da düşündüm ama hem ps deneyimlemek amacıyla hemde satmak istediğimde piyasa anlamında ps peynir ekmek gibi satıldığı için sipariş verdim. Umarım pişman olmam.

@caner_exe @Jesus Wicked
Bu üründe yurt dışı priz mi yoksa TR prizmi olacağını bilmiyorum satıcıdan henüz cevap alamadım. Priz dönüştürücü mü yoksa direkt dönüştürücü kullanmadan TR kablosu mu almalıyım ?

Son düzenleme:
Xbox series x almayı da düşündüm ama hem ps deneyimlemek amacıyla hemde satmak istediğimde piyasa anlamında ps peynir ekmek gibi satıldığı için sipariş verdim. Umarım pişman olmam.

@caner_exe @Jesus Wicked
Bu üründe yurt dışı priz mi yoksa TR prizmi olacağını bilmiyorum satıcıdan henüz cevap alamadım. Priz dönüştürücü mü yoksa direkt dönüştürücü kullanmadan TR kablosu mu almalıyım ?
Bilemiyorum bu konuyu. Priz dönüştürücü yeterli olur aslında masrafa gerek var mı?

Geri
Yukarı