N11 satıcısı bot mu basıyor?

Hüseo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, M.2 SSD almaya karar vermiştim ve en ucuz linkin N11 de olduğunu gördüm ve tıkladım ve yorumlara baktım orijinal ürün falan diye yorumlar vardı, hepsi 5 yıldız. Dedim iyi satıcıya baktım 10 yıldız. Dedim oha biraz imkansız değil mi girdim ürünlerine 120 tane falan ürün 4.9 yıldız olanı bile yok dedim bu işte bir gariplik var, sonra bakayım diğer satıcılara dedi ki puanı 10 altı olanı görmedim. 30 kişiye baktıktan sonra 1 kişi gördüm biri N11'in kendisi yani lafın özü sizce o linkteki M.2 SSD'yi alınır mı? Dolandırıcı mıdır, 15 yorum vardı üründe.

Almayı düşündüğünüm ürün:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, M.2 SSD almaya karar vermiştim ve en ucuz linkin N11 de olduğunu gördüm ve tıkladım ve yorumlara baktım orijinal ürün falan diye yorumlar vardı, hepsi 5 yıldız. Dedim iyi satıcıya baktım 10 yıldız. Dedim oha biraz imkansız değil mi girdim ürünlerine 120 tane falan ürün 4.9 yıldız olanı bile yok dedim bu işte bir gariplik var, sonra bakayım diğer satıcılara dedi ki puanı 10 altı olanı görmedim. 30 kişiye baktıktan sonra 1 kişi gördüm biri N11'in kendisi yani lafın özü sizce o linkteki M.2 SSD'yi alınır mı? Dolandırıcı mıdır, 15 yorum vardı üründe.

Almayı düşündüğünüm ürün:

1701211296396.png

SSD'nin kendisi iyidir. N11'den alınır mı, bilemem ama istersen Amazon'dan veya İncehesap'ın cuma günleri olan gaming gecesinde alabilirsin. Ara ara fiyatı 2100-2200 civarlarına iniyor.

Bot işini cidden yapamıyorlar ya, tek yazdıkları şey mağazadan memnun kaldım falan oluyor.

N11 değil ama satıcılar basıyorlardır. Ürün güzel alınır ama satıcıyı bilemiyorum hatta Trendyol için forumda konusu vardı N11 üzerinde yine benzer işler dönüyorsa pek şaşırmam.

Son düzenleme:
Merhaba,

Kingston ürünlerini yetkili satıcılardan tercih etmenizi tavsiye ederim, zira piyasada sahte ürünler olabiliyor. Bir kaç lira ucuza alayım derken sahte ürünlere denk gelmeyin.

Kingston yetkili satıcıları:

Linkteki yetkili satıcıların sadece kendi isimleriyle satış yaptığından emin olun.

Bildiğim kadarıyla insanlara sahte yorumlar atmaları için 50-100 lira para veriyorlar. Bu whatsapptan rastgele yazan iş veriyoruz ayağına 200 300 verip 1000 götürmeye çalışanlardan bahsediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı