N11 satıcısı bot mu basıyor?

Satici guvenilir olsun olmasin, Fury Renegade'yi o fiyata almak yerine S70 Blade almak daha mantikli.

Merhaba, M.2 SSD almaya karar vermiştim ve en ucuz linkin N11 de olduğunu gördüm ve tıkladım ve yorumlara baktım orijinal ürün falan diye yorumlar vardı, hepsi 5 yıldız. Dedim iyi satıcıya baktım 10 yıldız. Dedim oha biraz imkansız değil mi girdim ürünlerine 120 tane falan ürün 4.9 yıldız olanı bile yok dedim bu işte bir gariplik var, sonra bakayım diğer satıcılara dedi ki puanı 10 altı olanı görmedim. 30 kişiye baktıktan sonra 1 kişi gördüm biri N11'in kendisi yani lafın özü sizce o linkteki M.2 SSD'yi alınır mı? Dolandırıcı mıdır, 15 yorum vardı üründe.

Almayı düşündüğünüm ürün:
Yorum yapmak için ürünü satın almak gerekir hiç bir satıcı bu tür boş işlerle uğraşmaz

Merhaba, M.2 SSD almaya karar vermiştim ve en ucuz linkin N11 de olduğunu gördüm ve tıkladım ve yorumlara baktım orijinal ürün falan diye yorumlar vardı, hepsi 5 yıldız. Dedim iyi satıcıya baktım 10 yıldız. Dedim oha biraz imkansız değil mi girdim ürünlerine 120 tane falan ürün 4.9 yıldız olanı bile yok dedim bu işte bir gariplik var, sonra bakayım diğer satıcılara dedi ki puanı 10 altı olanı görmedim. 30 kişiye baktıktan sonra 1 kişi gördüm biri N11'in kendisi yani lafın özü sizce o linkteki M.2 SSD'yi alınır mı? Dolandırıcı mıdır, 15 yorum vardı üründe.

Almayı düşündüğünüm ürün:

Önceleri tercih ederdim, ama artık N11'de çok sıkıntı var. Bulaşma bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
N11'in bastığını düşünmüyorum
N11 neden bassın zaten global bir site ve binlerce satıcısı var. Haberi bile yoktur.

Satıcının kendisi basıyor, trendyol'dada var.
Ama belirli bir markaya ait ürünün sahte veya dandik olacağını sanmıyorum sıkıntısızdır sadece daha fazla kullanıcı alsın diye yapılmıştır.

N11 neden bassın zaten global bir site ve binlerce satıcısı var. Haberi bile yoktur.

Satıcının kendisi basıyor, Trendyol'da da var.
Ama belirli bir markaya ait ürünün sahte veya dandik olacağını sanmıyorum sıkıntısızdır sadece daha fazla kullanıcı alsın diye yapılmıştır.

Önceden başlık "N11 bot mu basıyor" İdi. O zaman yazmıştım bunu. Ama sonra değişmiş.

N11'de yoruma metin yazmayıp 5 yıldız verirseniz "Mağazadan çok memnun kaldım." şeklinde bir metin gözüküyor. Mağazanın yorumları zaten az, bot olduğunu düşünmüyorum.

Aynı yorumlar bot değil. N11de sadece yıldız ile puan seçerseniz otomatik yorum yazıyor. Aynı şeyi düşünmüştüm ama araştırınca böyle olduğunu öğrendim yani aynı yorumlar bot anlamına gelmiyor. Sadece puanlayanların yorumları onlar.

Geri
Yukarı