N11 Ürünü İade Almıyor

Dragon Center

Decapat
Merhaba, Cuma günü Snopy v18 modelli bir direksiyon seti almıştım, elime pazartesi günü ulaştı. Gelir gelmez hemen bilgisayarıma taktım heyecanlıydım çünkü ilk defa bir direksiyon setim olmuştu. İçinden driverler çıktı kurdum fakat bilgisayarım seti görmüyordu. Biraz düşündüm ve araştırdım çok eski bir setmiş zaten 2000'li yıllarda üretiliyormuş zaten driver CD'nin üzerinde Windows 98, XP, Vista ve Windows 7'yi desteklediğini gördüm ve benim bilgisayarım Windows 10, bu sebepten dolayı görmediğini düşündüm. Aynısını n11' in iade bölümüne yazdım ve kargoyla seti yolladım fakat her işletim sisteminde çalışacağını, benim kuramadığımı söylediler. Siz ne düşünüyorsunuz? Şahsen ben parayı vermemek için direndiklerini düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beğenmedim de geri yolla, almazlarsa tüketici haklarına başvuracağını söyle. İade süresi dolmamış daha sonuçta.

Urunu satin almanin uzerinden 14 gun gecmediyse:

1) Saticiyi bilgilendireceksin yazili olarak. ( Noterli gonderirsen daha guzel ) Email, mesaj vs atarsan da tarih al ama degerli bir urun ise noter en temizi.
2) Satici senin bilgilendirmeni aldiktan 10 gun sonra urunu alip para iadesi yapmak zorunda. Kargo ucreti de saticiya ait.
3) En onemli madde bu, urunu kullanma talimatindaki seklinde kullanmis olman gerekiyor. Kullanici hatasindan kaynakli bir bozulma olmamali. Aksi halde cayamazsin.
4) Eger kullanici hatasi yoksa, 14 gun icerisinde kullanip da memnun kalmadigin urunu sebep gostermeden degistirebilirsin.

Böyle şeylerde bir sebep belirtmemek en iyisi. Ürünü beğenmedim diyeceksiniz iade edeceksiniz gerisini kurcalamayacaksınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı