N11 üzerinden alınan ekran kartı nasıl iade edilir?

O söylediğin bazı ürünler için dostum. Hepsi için geçerli değil. Firmalar sözleşmenin içerisinden dediğin bölümü kesip devamını almadığı için böyle bir algı oluştu.
Doğrudur o zaman bir şey diyemem, ama zaten satıcıya hakem heyetine başvuracağını söylerse satıcı uzatmadan kabul edecektir. Ben bu şekilde birkaç defa konuşunca hiç uzatmadan kabul ettiler.

Doğrudur o zaman bir şey diyemem, ama zaten satıcıya hakem heyetine başvuracağını söylerse satıcı uzatmadan kabul edecektir. Ben bu şekilde birkaç defa konuşunca hiç uzatmadan kabul ettiler.
Ne yazık ki biraz öyle. Diş gösterene kadar kabul etmiyorlar. Ama şöyle bir durum var. Bilgisayar sarf malzemeleri adlı bölümde iade koşulu biraz değişiyor. Ama bazıları ekran kartı için sarf malzemedir diyor, bazıları değil diyor. O konu biraz karışık geliyor bana.

Arkadaşlar, 14 gün iade hakkımız var fakat her ne kadar koşulsuz dense de koşulları mevcut; hijyenik olması gereken ürünler iade edilemez mesela aynı şekilde yeniden satılabilirliği bozulmuş ürünü kabul etmek durumunda değil. Yani koruma bandı yırtılmış, jelatini açılmış ürünü keyfi iade tamamen satıcının insafiyetinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı