N11'den 36.750 TL'ye iPhone 13 alınır mı?

iPhone şart olsa bile alma. OS için paranı çöpe mi atacaksın?

Neden parasını çöpe atıyor ki iPhone 8'ler bile taş gibi kullanıılıyor şu anda ama aynı yılda çıkmış Samsung'lar çekmecede duruyor. Kesinlikle iPhone savunucusu değilim fold 5 ve S23 Ultra da kullandım ama iOS kullanmak isteyen insana iPhone 6 versen S24 Ultra ya değişmez.

iPhone şart olsa bile alma. OS için paranı çöpe mi atacaksın?

@karambyte hocam bütçeyi biraz daha artırın 256 gb olanı alın. 7 sene Android güncellemesi alacak.

Burada tahmini fiyatı düşer olarak gösteriyor, sizce düşer mi bekleyim mi biraz daha?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-27-21-41-50-563_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-27-21-41-50-563_com.android.chrome.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 19
Burada tahmini fiyatı düşer olarak gösteriyor, sizce düşer mi bekleyim mi biraz daha?

Bence düşmez hocam Apple uzun zamandır fiyat güncellemesi yapmadı ve dolar iyi bir seviyede arttı bence yakın bir zamanda fiyatlara güncelleme gelecek alabilirsiniz. N11 ile de ilgili olarak Apple'a sormuştum yetkili satıcımız değil çok önermiyoruz demişti fakat diğer sitelerle fiyat farkı çoksa alabilirsiniz sorun çıkacağını sanmıyorum.

Bence düşmez hocam Apple uzun zamandır fiyat güncellemesi yapmadı ve dolar iyi bir seviyede arttı bence yakın bir zamanda fiyatlara güncelleme gelecek alabilirsiniz. N11 ile de ilgili olarak Apple'a sormuştum yetkili satıcımız değil çok önermiyoruz demişti fakat diğer sitelerle fiyat farkı çoksa alabilirsiniz sorun çıkacağını sanmıyorum.
Amazon ve Hepsiburada en iyi seçenek o zaman internetten alınacaksa?

Yeni konular

Geri
Yukarı