N11'den 36.750 TL'ye iPhone 13 alınır mı?

iPhone 8'ler bile taş gibi kullanıılıyor şu anda ama aynı yılda çıkmış Samsung'lar çekmecede duruyor.
Dostum bu mesajı okuduktan sonra günlük hayattaki karın ağrım bir tık daha arttı sayende. Ben bu kadar saçma bir yorum görmedim. S24'den ne ara taş devrindeki iPhone 8 modeline geldik anlamadım. Ayrıca sen S23 sonrası Samsung modellerini hala kötü görüyorsun sanırım. Elindeki takozu satıp yeni Samsung alırsan neyin ne olduğunu görürsün. Adam Exynos 2400'u kötü gördü ya :D

Zaten diğer Samsung öneren herkese disslike atmış, konuşulacak bir şahıs değilmiş baştan.

Ayrıca iPhone 8 zamanında çıkan Samsung modelleri öyle çekmede falan yatmıyor. O zamanın Note serileri kamerada, ekranda, kasa kalitesinde daha iyi. Ezberle sen istersen biraz daha.

Neden parasını çöpe atıyor ki iPhone 8'ler bile taş gibi kullanıılıyor şu anda ama aynı yılda çıkmış Samsung'lar çekmecede duruyor. Kesinlikle iPhone savunucusu değilim fold 5 ve S23 Ultra da kullandım ama iOS kullanmak isteyen insana iPhone 6 versen S24 Ultra ya değişmez.
"iOS kullanmak isteyen insana iPhone 6 versen S24 Ultra ya değişmez." 😃

"iOS kullanmak isteyen insana iPhone 6 versen S24 Ultra ya değişmez." 😃
4 yada 4S yeter onlara.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gürgençler 36.349TL, 28 dakika önce Amazon 36.500TL düşmüş ama stok hemen bitmiş.
Gürgençler nasıl?

iPhone şart olsa bile alma. OS için paranı çöpe mi atacaksın?

Neden böyle düşünüyorsun? S23 daha mı iyi seçenek olur? iPhone 13 almak çöpe atmak demek mi? Detaylı anlatır mısın?

Son düzenleme:
Gürgençler 36.349TL, 28 dakika önce Amazon 36.500TL düşmüş ama stok hemen bitmiş.
Gürgençler nasıl?

Neden böyle düşünüyorsun? S23 daha mı iyi seçenek olur? iPhone 13 almak çöpe atmak demek mi? Detaylı anlatır mısın?
S23 değil S24 daha iyi olur. Donanım olarak iPhone 15'den daha iyi bir telefon. 14 Pro gibi modellerle yarışabiliyor. S23 kullanıcısı olarak gerçekten öneriyorum bunu. Düz iPhone alınmaz. Şu an minimum 14 Pro falan almanız lazım ki S24 gibi bir telefonunuz olsun.

Gürgençler nasıl?

Neden böyle düşünüyorsun? S23 daha mı iyi seçenek olur? iPhone 13 almak çöpe atmak demek mi? Detaylı anlatır mısınız
iPhone 13'ün değil S24 S23'e göre bile üstün bir yanı yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240227_232739_Chrome.jpg
    Screenshot_20240227_232739_Chrome.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 6

Yeni konular

Geri
Yukarı