N11'den DualSense alınır mı?

Sizin gibi düşünüyorum fakat anlamadığım Hepsiburada'da çakma kulaklıklar satılıyor AirPods replikalarından bahsediyorsanız orijinal sanıp replika mı aldınız?

Hayır, bundan yaklaşık 2 sene kadar önce hatta daha fazla bile olabilir. Bu Bluetooth kulaklıklar yeni çıktığında daha piyasada o kadar çakma kulaklık yoktu mi Air Dots'lar yeni çıkmıştı Hepsiburada üzerinden orijinal ürün olarak aldım ama üzerindeki orijinallik kontorl bandrolü bile sahteydi hatta aynısı Çiçeksepeti üzerinden aldığım mi powerbank üzerinde de yapamıştım.

Bilgisayarımda kullanmak için DualSense almayı düşünüyorum. İnternette çok araştırdım ama düzgün güvenebileceğim bir satıcı bulamadım. N11 kendisi satıyor hem de en düşük fiyat N11'de ama ithalatçı garantili ve daha önce hiç N11'den alışveriş yapmadım, alınır mı? Fikirlerinizi önerilerinizi bekliyorum.

Konuyu N11'den alıp iade ettikten sonra gördüm maalesef. Bundan sonra almayı düşünen olursa diye yazıyorum. Satıcısının N11 olmasına asla güvenmeyin. İçerisinde Türkçe bile bulunmayan kullanım kılavuzu ile gönderiliyor. Garanti namına hiçbir şey yok. Kısacası kesinlikle alınmaz, almayın aldırmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı