Çözüldü N11'den Ryzen 5 1600 alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zelasis

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende şuan kullandığım işlemciyi aynen bu satıcıdan aldım. Hızlı kargolandı. Bir sonraki gün elime ulaştı. Ürün revizyonlu model Ryzen 5 1600. Sonrasında arkadaşım için aldık onda da revizyonlu modeldi. Yani gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Bende şuan kullandığım işlemciyi aynen bu satıcıdan aldım. Hızlı kargolandı. Bir sonraki gün elime ulaştı. Ürün revizyonlu model Ryzen 5 1600. Sonrasında arkadaşım için aldık onda da revizyonlu modeldi. Yani gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.

Çözüm
Satıcı düşük bir ihtimalde olsa 12NM çıkmayabilir demiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı