N2830 sistemde Valorant'ta oda kurulmayınca FPS düşük oluyor

Mesela ben kendim oda kurup oynarken daha yüksek FPS -35 FPS- veriyor ama Spike'a hücum gibi maçlarda 20 FPS ve düşüş giriyor. Nasıl düzeltirim? Bilet attım.
  • Celeron N2830 Max. 2.4 GHz.
  • 8 GB RAM.
  • HD Graphics.

İyi Sosyaller. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela ben kendim oda kurup oynarken daha yüksek FPS -35 FPS- veriyor ama Spike'a hücum gibi maçlarda 20 FPS ve düşüş giriyor. Nasıl düzeltirim? Bilet attım.
  • 8 GB RAM.
  • HD Graphics.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• 8 GB RAM.
  • HD Graphics.

İyi sosyaller. :)

Sebebi oyundaki kişi sayısı arttıkça efekt gibi performansı etkileyen şeylerin artması. Arkadaşın da dediği gibi, 9 kişi ile oda kurup maç atsanız gene FPS 20 olacak.

• 8 GB RAM.
  • HD Graphics.

Cahilliğime verin ama ekran kartı olmadan Valorant'ı nasıl açıyorsunuz? HD graph DX11 destekliyor mu? İnternetten FPS arttırma videolarına bakın.

Cahilliğime verin ama ekran kartı olmadan Valorant'ı nasıl açıyorsunuz? HD graph DX11 destekliyor mu? İnternetten FPS arttırma videolarına bakın.

HD Grafik DirectX 11' i destekliyor.
Büyük bir ihtimal ile 1 2 yıl sonraki güncellemede Valorant DirectX11 desteğini bırakır.

Geri
Yukarı