N3060 ile Valorant oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Abartmayın, Call of Duty MW3 rahat bitirdim bununla. 2006'dan sonraki bütün oyunlar açmayacak diye bir şey yok.
2006'dan sonra bir oyun oynayamazsın demedim, 2006'ya kadar olan oyunları oynarsın dedim. Bazı oyunları yine oynayabilir. Aynı işlemciyi ben de kullandım 2 ay önce. Underground 2'yi kasıyor 4 GB RAM ile birlikte.

MW3 en düşük ayarda 10-15 FPS ise ben ona oynamak demiyorum.

2006'dan sonra bir oyun oynayamazsın demedim, 2006'ya kadar olan oyunları oynarsın dedim. Bazı oyunları yine oynayabilir. Aynı işlemciyi ben de kullandım 2 ay önce. Underground 2'yi kasıyor 4 GB RAM ile birlikte.

MW3 en düşük ayarda 10-15 FPS ise ben ona oynamak demiyorum.

Minimum 30 FPS'te bitirdim oyunu, ne anlatıyorsunuz?

Minimum 30 FPS'te bitirdim oyunu, ne anlatıyorsunuz?
En çok siz biliyorsunuz kardeşim. Ne diyim tartışmaya mı gireyim seninle? Aynı sistemi ben de kullandım uzun süre. Bilmiyorum ben sanki. Herkesin kartı herkes için RTX 3090 zaten. Kullanmamış olsaydım bile yine de 30 FPS'ten aşağı düşmeyeceğine inanmam. Minimum sistem özellikleri bile karşılanmıyor daha.

Call of Duty Modern Warfare serisi benim en sevdiğim seridir. Ben bilmiyor muyum oyunun hangi donanımda nasıl çalışabileceğini sence? 30 FPS sabit al videosunu çek ben sana yeni sistem hediye edeyim.

En en en düşük ayarlarda duvara veya havaya bakarsanız 30 FPS alırsınız anca.

Başka konuda da 20 yıllık ekran kartıyla 400 FPS oyun oynadığını falan iddaa edenler oluyor ben niye tartışmaya giriyorum ki...

En çok siz biliyorsunuz kardeşim. Ne deyim tartışmaya mı gireyim seninle? Aynı sistemi ben de kullandım uzun süre. Bilmiyorum ben sanki. Herkesin kartı herkes için RTX 3090 zaten. Kullanmamış olsaydım bile yine de 30 FPS'ten aşağı düşmeyeceğine inanmam. Minimum sistem özellikleri bile karşılanmıyor daha.

Call of Duty Modern Warfare serisi benim en sevdiğim seridir. Ben bilmiyor muyum oyunun hangi donanımda nasıl çalışabileceğini sence? 30 FPS sabit al videosunu çek ben sana yeni sistem hediye edeyim.

En en en düşük ayarlarda duvara veya havaya bakarsanız 30 FPS alırsınız anca.

Başka konuda da 20 yıllık ekran kartıyla 400 FPS oyun oynadığını falan iddia edenler oluyor ben niye tartışmaya giriyorum ki...

Atarlı giderli konuşmandan belli yalan söylediğin. 1-2 güne atarım videoyu rahatlarsın merak etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı