N3060 ile Valorant oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
CoD MW3'ten bahsediyorum ben de. Hocam amacım tartışma çıkarmak değil yanlış olmasın biraz sinirlenmiş olabilirim kusura bakma ama ilk çıktığı günden beri oynarım. Ve aynı dediğiniz sistem de vardı bende 2. bilgisayar olarak ve oynayamadım yani. 15 FPS belki aldım. 30'a pek ihtimal vermiyorum.

CoD MW3'ten bahsediyorum ben de. Hocam amacım tartışma çıkarmak değil yanlış olmasın biraz sinirlenmiş olabilirim kusura bakma ama ilk çıktığı günden beri oynarım. Ve aynı dediğiniz sistem de vardı bende 2. bilgisayar olarak ve oynayamadım yani. 15 FPS belki aldım. 30'a pek ihtimal vermiyorum.

Hocam, ben rahat oynuyordum sorunsuz. 15 FPS'e düşmüyordu bende. Düşse bile çok sürmemiştir. Gayet rahat oynar arkadaş.

Bu arada sorun yok, bende biraz dolu olabiliyorum. Yine de videosunu paylaşacağım burada örnek olarak. Hatta Portal 2 videosu da yaparım arkadaş için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video da ses yok bu arada, ve tek elle oynadığımdan biraz kötü oldu oynanış, ama anlaşılmıştır umarım. Oyunun en ağır görevi bu, 30'un altına düştüğü az oluyor gördüğünüz gibi. @Silinen üye @JenLedger

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Video da ses yok bu arada, ve tek elle oynadığımdan biraz kötü oldu oynanış, ama anlaşılmıştır umarım. Oyunun en ağır görevi bu, 30'un altına düştüğü az oluyor gördüğünüz gibi. @Silinen üye @JenLedger
30 vermez dyenlerden ses yok.

.

Çözünürlük ne? Sol üstteki kısma bakılacak olursa bayağı az. Öyle oynanacaksa oynanmasın daha iyi çünkü. Ben en azından 1366x768 düşük ayarlar olarak düşünerek söylüyorum FPS olayını çünkü. 800X600, 640X480 gibi ayarlar ayar değil artık.

30 vermez dyenlerden ses yok.
Alevlendirme ortalığı dur görmedim konuyu. Sakince, güzelce istişare yapıyoruz Lancer ile.

Çözünürlük ne? Sol üstteki kısma bakılacak olursa bayağı az. Öyle oynanacaksa oynanmasın daha iyi çünkü. Ben en azından 1366x768 düşük ayarlar olarak düşünerek söylüyorum FPS olayını çünkü. 800x600, 640x480 gibi ayarlar ayar değil artık.

Alevlendirme ortalığı dur görmedim konuyu. Sakince, güzelce istişare yapıyoruz Lancer ile.

720P'ye benziyor. Gösterge paneli büyüklüğü ile oynanmış olabilir. Bende de biraz büyük durumda.

Çözünürlük ne? Sol üstteki kısma bakılacak olursa bayağı az. Öyle oynanacaksa oynanmasın daha iyi çünkü. Ben en azından 1366x768 düşük ayarlar olarak düşünerek söylüyorum FPS olayını çünkü. 800x600, 640x480 gibi ayarlar ayar değil artık.

Oynanabirliliği artık kullanıcıya kalmış hocam. Çözünürlük 640X480. ben pek rahatsız olmuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı