N3520 sistem Windows 10 yükseltmesi sonrası kasıyor

AlperenBeyTR

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Benim sorunum, bilgisayarımı Windows 10'a yükseltme yaptığımda çok kasmaya başladı. Bu güne kadar çok format attım. Yine format atabilirdim ama tek disk olduğu için, yedek alacak bir yer yoktu; ben de yükseltme yaptım. Ama PC çok donmaya başladı. Sizce yeni güncellemelerden mi, yoksa artık PC'm kaldırmadığı için mi? Hiçbir bilgisayar hızlandırma videosu veya makalesi bana yardımcı olmadı. Windows 10 için özel bir şeyler biliyor musunuz? Derslerim yüzünden 8 yıllık laptopuma Windows 10 kurdum. Windows 8.1'de masaüstüm dolu ve birçok dosya, yazılım, program olmasına rağmen gram kastığını hissetmedim. Lütfen bildiğiniz bir şey varsa yardımcı olun. İçimden bir his sanırım "kurtarma" yapacakmışım gibi geliyor.

Sistem özellikleri:
  • İşlemci: Intel Pentium N3520 2.16GHz 4/4
  • Ekran kartı: Omboard Intel HD Graphics 64MB VRAM 32 Bit DirectX 12.
  • RAM: 4 GB 1333 MHz Samsung RAM. (PC'mdeki RAM hakkında pek bir bilgim yok. Bu kadar paylaşabilirim.)
  • Isletım sıstemı: Windows 10 20H2 64 Bit Single Language.
  • Laptop: Toshiba Satellite C55-A (PC'm bataryası bozuk olduğu için altından bakamadım, DxDiag isimli programda bu kadar bilgi verilmiş. PC 2013'te alındı.)

Verebileceğim bilgiler bu kadar. Sanırım yavaş yavaş Windows 8.1'e geri gideceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı