Nahimic Açılmıyor

ardayzr

Kilopat
Yer
One With the Force
Daha fazla  
Meslek
Metalurji ve Malzeme Mühendisi
Anakartım MSI B450 Gaming Plus Windows Store Nahimic programını indirip kurdum ama programı başlat dediğimde program 5 saniyeliğine açılıp yükleniyor diyor ve hemen ardından kapanıyor. Acaba sorun nedir ?

Not: Ses sürücülerim güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft Store'da olan versiyonu yalnızca 8. nesil Intel işlemcilerde çalışan UWP sürümü. AMD için web sitesinden .exe olarak indirmeniz gerekli. Ben de o şekilde kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartım MSI B450 Gaming Plus Windows Store Nahimic programını indirip kurdum ama programı başlat dediğimde program 5 saniyeliğine açılıp yükleniyor diyor ve hemen ardından kapanıyor. Acaba sorun nedir ?

Not: Ses sürücülerim güncel.
Ustam yapabildinmi acaba ? bendede aynı sorun mevcut çözemedim...Yardım Edermisiniz

Ustam yapabildinmi acaba ? bendede aynı sorun mevcut çözemedim...Yardım Edermisiniz
Hocam Windows Store da ki sürüm bazı işlemciler ile uyumlu değilmiş direkt olarak kendi sitesinden indirmek gerekiyormuş fakat çok gerekli görmediğimden denemedim siz bir indirip deneyin isterseniz.

Hocam Windows Store da ki sürüm bazı işlemciler ile uyumlu değilmiş direkt olarak kendi sitesinden indirmek gerekiyormuş fakat çok gerekli görmediğimden denemedim siz bir indirip deneyin isterseniz.
Hocam ne yaptıysam olmadı herşeyi denedim r3 2200g işlemcim var ama açmıyor 2 saat ugraşmışımdır herhalde.

Hocam ne yaptıysam olmadı herşeyi denedim r3 2200g işlemcim var ama açmıyor 2 saat ugraşmışımdır herhalde.

Store'da bulunan yalnızca 8. nesil Intel işlemciler içindir.
Normal sitedeki Win32 versiyonunu da kuramıyorsanız aşağıdaki linkten Chipset Driver'ı indirin. Daha sonra tekrar deneyin.

Geri
Yukarı