Nahimic çalışmıyor

baris0112

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün MSI GL65 Leopard 10SCXR-061XTR modelini aldım. Özelliklerde Nahimic ses programı var gözüküyor ama ben bu programı bilgisayara kurdugum zaman ekran fotoğrafını attıgım yazı çıkıyor. Aygıt yöneticilerinde gözüküyor ve güncel ama yine de program başlamıyor. Programın başlamasını şu nedenle istiyorum: Hoparlörlerden yankılı ses geliyor ve ben daha tiz seslerde kullanmayı seviyorum. Onu ayarlamak istiyordum ama programı açamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• ekran.png
    ekran.png
    130 KB · Görüntüleme: 235
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13 KB · Görüntüleme: 164
Hayırlı olsun aynı laptop bende de var. Kaça aldınız? Sorununuzun cevabını ben de bilmiyorum.
Düzenleme: 10SCXR'ı görünce aynı sanmışım :D

Dragon Center da kurun. Diğer türlü sapıtabiliyor.
Nahimic'in ve Dragon Center'ın cihazlara göre versiyonları var. Bu yüzden buradan indirin.
Önce elinizle ikisini de denetim masası üzerinden kaldırın. Sonra C:\ProgramData klasöründeki MSI'in içinde Dragon Center varsa silin. Yine Program Data içerisindeki Nahimic isimli klasörler varsa silin. Sonra indirdiklerinizi kurup bilgisayarı yeniden başlatın.

Dragon Center da kurun. Diğer türlü sapıtabiliyor.
Nahimic'in ve Dragon Center'ın cihazlara göre versiyonları var. Bu yüzden buradan indirin.
Önce elinizle ikisini de denetim masası üzerinden kaldırın. Sonra C:\ProgramData klasöründeki MSI'in içinde Dragon Center varsa silin. Yine Program Data içerisindeki Nahimic isimli klasörler varsa silin. Sonra indirdiklerinizi kurup bilgisayarı yeniden başlatın.
yaptım ama yine yazı geliyor.
Hayırlı olsun aynı laptop bende de var. Kaça aldınız? Sorununuzun cevabını ben de bilmiyorum.
Düzenleme: 10SCXR'ı görünce aynı sanmışım :D
sistem özelliklerimiz aynı zaten ben 10 ekimde hepsiburada dan 8600 tlye aldım
arkadaşlar [NEW] Nahimic 3: audio driver update | Community help & shares sitede yazanları yaptım ve program açıldı. teşekkürler

Dosya Ekleri

• ekran.png
    ekran.png
    130 KB · Görüntüleme: 164
Son düzenleme:

Geri
Yukarı