Nakil başvurusu olmuyor

• Konuyu başlatan Ablaci
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 377

Ablaci

Hectopat
Herkese selam, ben başka bir okula nakil olmak istiyorum nakil istediğim okula gittiğimde müdür yardımcısı bana şunu söyledi; e-Devlet'ten bizim nakil başvurusu yapın bazı öğrenciler başka okula nakil yaptıracak, gidecek kontenjan boşalınca sizi alacağız dedi fakat e-Devlet'ten nakil denediğim 3 bölümde şu hatayı verdi: "Okula ait 9. sinif alana geçiș işlemleri tamamlanmadığından dolayı nakil başvuruları kapalıdır." son 1 bölüm kalmıştı onda da şu hatayı verdi "Öğrencinin gideceği okulda yeterli kontenjan olmadığı için işlem tamamlanamadı!" ne yapmam gerekiyor? Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim.

Herkese selam, ben başka bir okula nakil olmak istiyorum nakil istediğim okula gittiğimde müdür yardımcısı bana şunu söyledi; e-Devlet'ten bizim nakil başvurusu yapın bazı öğrenciler başka okula nakil yaptıracak, gidecek kontenjan boşalınca sizi alacağız dedi fakat e-Devlet'ten nakil denediğim 3 bölümde şu hatayı verdi: "Okula ait 9. sinif alana geçiș işlemleri tamamlanmadığından dolayı nakil başvuruları kapalıdır." son 1 bölüm kalmıştı onda da şu hatayı verdi "Öğrencinin gideceği okulda yeterli kontenjan olmadığı için işlem tamamlanamadı!" ne yapmam gerekiyor? Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim.
Yapacak bir şey yok kontenjan açılana kadar bekleyeceksiniz.

Başvuruyu yapın boşalınca direk alınacaksınız demişti dolu olduğu için başvuru da yapamadım.

Boş kontejyan açılır başvurular yapılır en yüksek puandan düşüğe göre sıralanır atıyorum 3 kontejyan açılmışsa en yüksek 3 puan alınır kontejyan olmadan başvuru yapılmaz.

Boş kontejyan açılır başvurular yapılır en yüksek puandan düşüğe göre sıralanır atıyorum 3 kontejyan açılmışsa en yüksek 3 puan alınır kontejyan olmadan başvuru yapılmaz.

Hocam o zaman kontejyan olmayan bir fen lisesine yapayım diğer insanlar bundan haberi olmasın yapmasın kontejyan boşalınca direk beni alsınlar saçma müdür yardımcısı yalan söylemiş.

Kontenjan açılmasını bekleyin açılınca nakil yapın. E okuldan Kontenjanı takip edebilirsiniz.
Teşekkürler hocam ama kontenjan takip yerinde bazılarında hiç bir şey yazmıyor bu ne demek biliyor musunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231007_163648_Chrome.png
    Screenshot_20231007_163648_Chrome.png
    95,1 KB · Görüntüleme: 33

Geri
Yukarı