Nakil başvurusunda sıra nasıl işliyor?

mkataturk

Hectopat
Makaleler
1
11.sınıfa gidiyorum meslekten Anadolu'ya geçeceğim. İstediğim okul 9 boş kontenjan var ama ben 10.sıradayım :( evimin yakınında bir okul var ama kalabalık 7 boş kontenjan var 7.sıradayım ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey yapmana gerek yok, puanın yüksek ise sıran yükselecektir. Senden yüksek puanlı birisi nakil yaparsa sen sıra düşersin. Beklemekten başka bir şey yapmana gerek yok.

Bir şey yapmana gerek yok, puanın yüksek ise sıran yükselecektir. Senden yüksek puanlı birisi nakil yaparsa sen sıra düşersin. Beklemekten başka bir şey yapmana gerek yok.
İşte o şuan sıramın yettiğine mi nakil alayım yoksa biri iptal ederse istediğim olan liseye mi? Cuma sonuçlanıyor ondan dedim.

İşte o şuan sıramın yettiğine mi nakil alayım yoksa biri iptal ederse istediğim olan liseye mi? Cuma sonuçlanıyor ondan dedim.

Puanının yettiğine alman daha doğru olur istediğin liseye belki gidemeyebilirsin, nakiller tekrar başlayınca istediğin liseye nakil yazarsın. Çıkarsa çıkar çıkmazsa olduğun liseden devam edersin.

Dostum sen bir de beni düşün 13 kontenjan var 70. sıradayım yerinde olsam beklerdim haftaya bir daha yaparsın olmadı.
70.sırada da umutlu bekleme sende imkansız.

Puanının yettiğine alman daha doğru olur istediğin liseye belki gidemeyebilirsin, nakiller tekrar başlayınca istediğin liseye nakil yazarsın. Çıkarsa çıkar çıkmazsa olduğun liseden devam edersin.
Puanımın yettiğine aldım yarın tekrar deneyeceğim istediğimi belki alırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı