Nakil olduğun okula geri dönmek

murat immet

Hectopat
Ben ilk başta bir okuldaydım sonra nakil istedim. Aslında istediğim okul çok da iyi bir okul değilmiş, hatta daha kötü ve disiplinsiz bir okulmuş. Eski okuluma dönmek istiyorum. Nakil olur mu? Eski okuluma ailem de alem ne der bebek oyununu bu diyor. Ne yapacağımı şaşırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ilk başta bir okuldaydım sonra nakil istedim. Aslında istediğim okul çok da iyi bir okul değilmiş, hatta daha kötü ve disiplinsiz bir okulmuş. Eski okuluma dönmek istiyorum. Nakil olur mu? Eski okuluma ailem de alem ne der bebek oyununu bu diyor. Ne yapacağımı şaşırdım.
Nakil hemen olmuyor. Belli bir tarihi var nakil işlemlerinin. Şimdilik okulunuzla devam edin.

Gittiğin okulu araştırmaman senin hatan bu iş çocuk oyuncağı değil. Nakil için müdür yardımcına söyle nakil zamanı ise eski okulundada kontenjan varsa dönebilirsin.

Gittiğin okulu araştırmaman senin hatan bu iş çocuk oyuncağı değil. Nakil için müdür yardımcına söyle nakil zamanı ise eski okulundada kontenjan varsa dönebilirsin.
Zaten oyle yapıcan okulda boş kontenjan varsa muhtemelen giderim
Nakil olamadı başka bir kişi girmiş artıkın bir kişinin çıkmasını beklicen
Zaten oyle yapıcan okulda boş kontenjan varsa muhtemelen giderim

Nakil olamadı başka bir kişi girmiş artıkın bir kişinin çıkmasını beklicen
Birde puan veya ortalaman yettiğinde nakil olduğun okula geri dönülür dimi

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı