Çözüldü Nakil sırası nasıl oluyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
Bu sıra neyi temsil ediyor? Toplam 5 kişinin sıra beklediğini mi yoksa 5. olduğumu mu?

IMG_20200916_184610.jpg

Çözüm
Yani 4 tane boş yer var
Başvuran 5 kişi var ve siz de 5. siniz.
Ama yanlış da söylüyor olabilirim e okulun web sitesinden bakarsanız daha detaylı olur.
E okul webten bakarsanız kaç kişinin beklediği de görünür ama şuan 4 kontenjtan var
Ya siz 5 veya daha fazla kişinin içinden 5. olmuşsunuz
Veya 5 kişinin içinden 5. olmuşsunuz.
Yani 4 tane boş yer var
Ama yanlış da söylüyor olabilirim e okulun web sitesinden bakarsanız daha detaylı olur.
E okul webten bakarsanız kaç kişinin beklediği de görünür ama şuan 4 kontenjtan var

Çözüm
Yani 4 tane boş yer var
Abi şansa bak ya. Ben bu liseye geçemezsem kötü olacak. Aradan kayıp gitsem? Yani 4 diyorsa 5 6 var mıdır ki?

Maalesef aynı durum bende de var ve benim istediğim okula naklim çıkmayacak gibi görünüyor. :(
Abi şansa bak ya. Ben bu liseye geçemezsem kötü olacak. Aradan kayıp gitsem? Yani 4 diyorsa 5 6 var mıdır ki?
Okulların belirli kontenjanlarının dışına çıkabileceğini sanmıyorum ama bu hafta olmadı pazartesi günü bir daha bakın zaten sizden yüksek puanlılar girmiş olacak o okuldan nakil aldıranlar olursa yani bakın kontenjan açık varsa hemen yapın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı