Nakil sırasında 1. olmama rağmen nakil onaylanmıyor

Falsent

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önceki nakile başvurdum ve 1 boş kontenjanda 1. idim. Nakilin son gününe yani cumaya kadar, ancak her şeye rağmen son dakikaya rağmen nakilim onaylanmadı ve hiçbir şey yokmuş gibi 2 boş kontenjan 2. sıra yazdı e okulda pazar günü okulla konustum bugün, gözünüzden kacırdıgınız bir şey vardır diyor. Hayır hocam dedim ben 23.59 persembeye kadar baktım 1'e 1'dim neden onaylanmadım diyorum, cevap yok. Nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir ipucu verir misiniz? Böyle deyince inanılmaz derecede merak ettim.

Hocam bir ipucu verir misiniz? Böyle deyince inanılmaz derecede merak ettim.

Hocam benim de aklima torpil geldi, çünkü düşünsenize okul idaresi koskocaman size cevapsiz kalıyor kadin kekeledi bildigimiz nedenini bilmiyorum dedi

Bu mesajdan dolayı bir gereksiz mesaj uyarısı yemişim ama uyarı silinmiş çok şükür. Nedenini açık açık söylemek biraz sorun olur diye düşündüm ama evet benim de aklımda o geliyor ve muhtemelen o. Şikayet edebilirsin çünkü ben de buna şahit oldum. Bir kız okulumuza gelmişti ben de birkaç hafta sonra gelmiştim. Bir ay kadar kız okulda kaldı sonra şikayet edildiği için kız okuldan ayrıldı ya da alındı. Usulsüzlük tespit edildi çünkü. Onun yüzünden giremeyen kişi de sonradan gelmek istemediği için vazgeçti ama sonuçta kızı yerinden etti, haklı olarak. Sen de peşini bırakma eğer senin için önemliyse.

Geri
Yukarı