Alıcı Nakit + Takas Seçeneğiyle GTX 980 TI

darkageman

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Ticari Bankacılık
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar,

GTX 980ti arıyorum 650 TL nakit üstüne 4GB Evga GTX 960 SSC ACX 2.0+ 128 bit ekran kartımı kutulu garantili faturası var (Fatura kendi şirketimiz adına bir problem olmaz.) Onun dışında isteyene Xigmatek XCP-A600 X-Calibre 600W Güç kaynağımı da yanında verebilirim hediye olarak. 1 kere açtım kullandım çalışıyor zaten aldığınızda hiç kullanılmamış daha tozlanmamış olduğunu görebilirsiniz. Faturası kendi adıma kutusundadır.

Aradığım markalar belli,

EVGA veya Asus olursa daha iyi olur benim açımdan. Bunun yanı sıra faturalı ve ayriyetten garanti belgesi de olursa müteşekkir olurum. :) Benim vereceğim ürün ayarında temiz ürün isterim.

İstanbul içi elden teslim almak istiyorum. Avrupa yakasında avcılar da ikamet ediyorum. Yüz yüze alışveriş yapmak tercihim. :)

Telefon numaram: 0534 063 56 98

Whatsapp veya aradığınız an dönüş yaparım.

İyi Forumlar.

Son düzenleme:
Vereceğin ekran kartının ne olduğunu yazmamışsın.

Vereceğin ekran kartının ne olduğunu yazmamışsın.
GTX 980ti arıyorum 650 TL nakit üstüne 4GB Evga GTX 960 SSC ACX 2.0+ 128 bit ekran kartımı kutulu garantili faturası var (Fatura kendi şirketimiz adına bir problem olmaz.) Onun dışında isteyene Xigmatek XCP-A600 X-Calibre 600W Güç kaynağımı da yanında verebilirim hediye olarak. 1 kere açtım kullandım

Hala yazmıyorsun. 4GB Evga SSC ACX 2.0+ 128 bit ekran kartının adı ne? 950 mi 960 mı ne?

700W +80 Plus Zalman güç kaynağım var dostum. Sağol düşüncen için. :)

Aynısını aslında bende düşünmüyor değilim. Ama 980ti 1060'ı testlerde açık ara geçmekte. 1070 ile hemen hemen aynı performansı vermekte 1080'P de bakalım bulamazsam sonunda 1060 alacağım gibi gözükmekte zaten. Öneriniz için teşekkür ederim.

Aynısını aslında bende düşünmüyor değilim. Ama 980ti 1060'ı testlerde açık ara geçmekte. 1070 ile hemen hemen aynı performansı vermekte 1080'P de bakalım bulamazsam sonunda 1060 alacağım gibi gözükmekte zaten. Öneriniz için teşekkür ederim.
Gir sahibinden.com'a araştır, bul ve anlaş.

Geri
Yukarı