Namaz kılmak iyi geliyor

Merhaba, bunu yazmak istedim. 5 vakit namaz kılan ibadet eden birisi değilim yani şu an için. Cuma günleri gidiyorum fakat şöyle söyleyeyim böyle namaz kıldıktan sonra bir ruhen hafifleme hissediyorum, huzurlu hissediyorum. Sanki tüm stresim gitmiş gibi.

Eskiden bende de oluyordu artık olmuyor. Umarım bu hissi kaybetmezsiniz.

Merhaba, bunu yazmak istedim. 5 vakit namaz kılan ibadet eden birisi değilim yani şu an için. Cuma günleri gidiyorum fakat şöyle söyleyeyim böyle namaz kıldıktan sonra bir ruhen hafifleme hissediyorum, huzurlu hissediyorum. Sanki tüm stresim gitmiş gibi.

Hocam ben Müslüman birisiyim hatta oruçlarımı tam tutarım fakat yani şeytan yaptırtmıyor bana benim de namaz kılasım gelmiyor cuma namazlarına bile gitmiyorum 13 yaşındayım.

16 yaşım bitti hocam.
Nereden bakarsak 5. sınıftan beri namaz hiç eksik etmedim arada fire verdi tabii.
Ama namaz kılarken gelen huzur başka hiçbir alanda gelmiyor.

16 yaşım bitti hocam.
Nereden bakarsak 5. sınıftan beri namaz hiç eksik etmedim arada fire verdi tabii.
Ama namaz kılarken gelen huzur başka hiçbir alanda gelmiyor.
Kıl devam et kardeşim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı