Nano Access Point Sinyal Kalitesi

Çok verimli olacağını söylemem fakat etrafındaki odalara (bağlanacak cihazların yonga ve anten kalitesine bağlı olarak) 1 2 kademelik bir yayın yapabilir veya yapamayadabilir. Denemeden bilemezsin.

Dipnot: Eğer tüm duvarların perde beton ise bir nane beklememen iyi olur. :)

Aldığın cihaz çok kullanışlı bir o kadar da kurulumu kullanımı basit bir ürün. Sattığım ürünler arasında en sorunsuz ürünlerden biridir. Eğer düşünen varsa tavsiye ederim. Sinyal kalitesi de bulunduğun yere göre beton vs. durumlarına göre değişir ama üst kattan alıyorum bununla sinyali.

Hayırlı olsun. O küçük araçtan daha etkili olacak. Emin olabilirsiniz.
Çok memnunum ev için ideal
Aldığın cihaz çok kullanışlı bir o kadar da kurulumu kullanımı basit bir ürün. Sattığım ürünler arasında en sorunsuz ürünlerden biridir. Eğer düşünen varsa tavsiye ederim. Sinyal kalitesi de bulunduğun yere göre beton vs. durumlarına göre değişir ama üst kattan alıyorum bununla sinyali.
bir üst kattan her odada sinyal alıyorum bulunduğu katta ise sinyal kalitesi her zaman mükemmel.

Netis A1 galiba bilgisayara mahkum çalışıyor, bilgisayarda var olan interneti kendi üzerinden dağıtıyor, bunu connectify gibi programlar da yaparken buna ne gerek var anlamadım. Almamakla iyi etmişsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı