Nanokatalog.com güvenilir mi?

Nanokatalog güvenilir mi?

• Kesinlikle güvenilir.

Oy: 74 18,9%
  • Hayır değil.

Oy: 48 12,3%
  • Fikrim yok.

Oy: 200 51,2%
  • Güvenilir gibi.

Oy: 69 17,6%

• Oy verenlerin toplamı
    391
Acaba yüksek fiyatlı mallarda sorun çıkıyor mudur? Ben de gtx 1080 ti founders edition alacam diğer mağazalara göre 800 900 tl gibi büyük farklar var tedirgin edici

@Unstoppable46, bu konuda çok da fikir sahip olmamakla birlikte, Technopat'ta birçok kullanıcı mevcut Nanokatolog'dan alan. Nanokatolog genel olarak fiyatları düşük tutuyor ancak birçok satıcı da, ederinin üzerinde satıyor.

1080 Ti yerine 1080 almanızı öneririm. Fiyat farkı cidden fazla ve bana kalırsa o fiyat farkını sağlayacak bir performans alamıyorsunuz.

Tabi diğer bileşenleriniz ve monitörünüz de yeterliyse.

Bende yazayım deneme amaçlı 2017-05-03 tarihinde 3 parça sipariş verdim fan ve 2 adet PSU uzatma kablosu toplam 133 TL tuttu. Neyse aynı gün kargoya verildi ertesi gün elime geçti paketi açtım fakat 2 kablodan biri yoktu hemen canlı desteğe yazdım neden 1 kablom eksik yollandı dedim. Yazısı kötü olan M.H sizden önce başka müşteri almış o yüzden böyle oldu. (Herkese bunu söylüyorlarmış forumlardan öğrendim) neyse ne olacak dedim ön sipariş yapalım 7 gün içinde getirelim dedi kabul ettim. (Ürünleri amazondan alıyorlar bence). Neyse araya 2 gün tatil girdi ilk iş günü tekrar duramayıp yazdım bu defa daha kibar biri çıktı telimi istedi verdim aradı (pek haberi yok ilk olaydan) anlattım durumu depoya baktı pardon yok ama aceleniz yoksa 7 gün içinde halledelim dedi yada para iadesi yapalım tamam dedim. Madem söz verdiniz beklerim. (12 Mayıs 2017 son gün ararım dedi ya da aramazsam siz arayın) yani kısaca hiç bir bildirim göndermeden siparişi eksik yollamaları ve stokta görünüp de olmayan ürünü satmaları artı yalan söylemeleri güvenimi bitirdi. Sonuç ne olur bilemem ama benim 19 TL giderse şükrederim çünkü Allahtan pahalı olan diğer 2 ürün geldi. Ben açıkçası bir daha alışveriş yapmam. yaşadığım tecrübeyi paylaşmak istedim alış yaparsanız da arayıp sorun derim ürün stokta mı diye.

Ekleme: ürünleri özellikle hemen gönderi yazıyor diye seçtim 5 yada 7 günde tedarik edilir yazmıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası ben pek güvenemedim 3 parça ürün aldım 2 ürün geldi ama stokta ve hemen gönderilir yazan ürün hala yok meğer stokta yokmuş

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı