Nanokatalog.com Satış Sonrası Destek Yok

UmkuT

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı | Muhasebe | Lojistik
Arkadaşlar tek bir kelime söylüyorum "Almanyın". Yaklaşık oradan 1500 TL yakın alışveriş yaptım adamlar RAM yollayınca dual kitli paketi tekli yollamışlar, tek RAM almıştım yani adamlar ambalaj açıp değiştirip size yolluyorlar :) Neyse onu geçtim bir şey demedim. Sonra aradan bir yıl geçti ve aldığım kasanın camı kırıldı adamları aradım fiyat verin bana diyorum 1 haftadır uğraştırıyorlar. Adama diyorum "1 haftadır oyalıyorsunuz ben normalde parçaları söker kasayı size yollarım 1 ay geçince gerekli işlemi yaparım yasal olarak ama ben orta yolu bulmaya çalışıyorum " dedim. baktım adamın direk tavrı değişti. Yok yani burada hakaret etmiyoruz veyahut kötü bir şey yapmıyorum. Tehdit eder gibi konuşmakta istemiyorum ama Türkiye'de maalasef işler böyle yürüyor sanırsam. Yahu 1 haftada bir fiyat vereceksin bende tamam diyeceğim isterse o cam 1 aya gelsin sıkıntı değil. Cidden anlamıyorum ve bana dediği laf "camı başka yerlerden de bulabilirsiniz". Zaten ilk önerdiklerinde buradaki yetkili servislerini aradım. Cidden tuhaf firmalar var. Tuhaf tarafı ben hala terbiyemi bozmamışım baktım karşı taraf senli benli konuşmaya başladı. Bilmiyorum çok pişman oldum. Gidip oradan ekran kartı ve RAM almayı düşünüyordum ama şuan tamamiyle vazgeçtim. İlla yasal yollardan gidicez uğraşacağız.

Stok sorunu yaşayınca böyle sorunlar ortaya çıkabiliyor.
Burada stokluk bir durum yok. Adamlardan fiyat istiyorum sadece olmadı gidip kendim cam filan kestiricem. Bu arada aldığım ürün Türkiye de olmadığı için aldım ve ürünlerde sıkıntı yok bunu vatandan da alsam hemen hemen aynı sorunları yaşıyacaktım ama bu kadar değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı