Nanokatalog İndirimli RX 500 Serisi Ekran Kartları

Biz güvenilir demedik. Formu iyi okuyun. Aldığımız fiyat güzel. Ancak istediğimiz model değil. Olsaydı güzel olurdu ama değil olsun değişen bir şey yok. Nano halâ güvenilir. Aksini iddia eden yok.

Usta yazılanlara bakta bir hayrete düş 440TL'ye kart almıslar teşekkür ediceklerine hala laf edebiliyolar nasıl bir mantık anlamıs degilim ben alamadım alsaydım şayet gidip istanbuldaki mağazalarına baklava dagıtırdım arkadaslara :D

Usta yazılanlara bakta bir hayrete düş 440TL'ye kart almıslar teşekkür ediceklerine hala laf edebiliyolar nasıl bir mantık anlamıs degilim ben alamadım alsaydım şayet gidip istanbuldaki mağazalarına baklava dagıtırdım arkadaslara :D
Size katılıyorum. Orda yaşayan biri gidip baklava versin adamlara. 20 günde yolladıkları için. Ve yorumlara bakıyorum hala gelmeyenler var. Hala iptal etsinler diye uğraşıyorlar. En başta denseydi yanlışlık oldu kusura bakmayın anlardım. Ama hatayı kabul edip 1 ay bekletmek yakışmadı.

Nanokatolog sıkıntılı diyorum inanmıyorlar abi sıvı soğutma aldım ilgilenmediler, adam A marka istiyor B geliyor, ben EVGA 750W PSU alacaktım fakat Frisby 750W yollarlarsa ne olacak ? Zaten ucuz 2 side 750W mı diyeceğim ?

O değilde keşke işlerini düzgün yapsalar :( Bu hatadan ötürü özür dileyip ilk 2-3 günde herkezinkini iptal edebilirlerdi antin kuntin 20-30tl soğutma modelinden kısmaya çalışmak yerine ...

Cuma günü görüştüğümüzde "Bu güne yetiştirmek için elimizden geleni yapacağız" diyen nanokatalog temsilcisine sesleniyorum: Pazartesi mesai bitti ürünüm nerede? Hâlâ tedarik sürecinde görünüyor.

@Pantheon siz görüştünüz mü kimseyle? Bir bilginiz var mı? Sizin de tedarikte mi görünüyor?

Cuma günü görüştüğümüzde "Bu güne yetiştirmek için elimizden geleni yapacağız" diyen nanokatalog temsilcisine sesleniyorum: Pazartesi mesai bitti ürünüm nerede? Hâlâ tedarik sürecinde görünüyor.

@Pantheon siz görüştünüz mü kimseyle? Bir bilginiz var mı? Sizin de tedarikte mi görünüyor?
Baktım profilinde birşeyler yazıyor pek bilmediğim için buraya ekleyemedim.

Baktım profilinde birşeyler yazıyor pek bilmediğim için buraya ekleyemedim.
Pantheon ile aynı durumdayım. Beni de aradılar bugün. Ellerinde MSI kart olmadığını, onaylarsam Gigabyte'ın kartını hemen göndereceklerini söylediler. Rx580, 8GB dediler. Ben de bıkmıştım zaten beklemekten, gönderin dedim. Şu ürünün ürün kodunu söylediler:
Ürünler - Nanokatalog Teknoloji Alışveriş Sitesi
Bakalım bana ulaşan ürün gerçekten bu mu olacak.

Düzenleme: Şuan MSI siparişim iptal edilmiş olarak gözüküyor. Gigabyte ile ilgili bir bilgi yok.
nanokatalog - GPU09.jpg

Elime ulaşınca (veya ulaşmayınca) son durumu buraya yazarım. Bu mevzu da artık kapanır, çok uzadı. :rolleyes:

Son düzenleme:
Benim MSI RX 580 kartım dün elime ulaştı. Bunun için nanaokatalog'a teşekkür ederim ama neden diğer arkadaşa gigabyte gönderilmek istendiğini anlamadım.

IMG_1270.JPG
IMG_1272.JPG
IMG_1273.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim msi rx580 kartım dün elime ulaştı.Bunun için nanaokatalog'a teşekkür ederim ama neden diğer arkadaşa gigabyte gönderilmek istendiğini anlamadım.

Demek ki ellerine birkaç tane MSI gelmiş, onları dağıtmışlar, bize de ellerinde hangi marka kaldıysa gönderiyorlar. Gigabyte dediler ama kargodan Everest mi çıkar Frisby mi bilmiyorum. Şuan hâlâ iptal edilmiş görünüyor. Gigabyte ile ilgili bir bilgi veya kargo takip numarası girilmemiş. İnsanı strese sokuyorlar.

Not: Gigabyte'ın kartını inceledim, o da güzelmiş aslında. Gelsin artık, bitsin bu iş.

Demek ki ellerine birkaç tane MSI gelmiş, onları dağıtmışlar, bize de ellerinde hangi marka kaldıysa gönderiyorlar. Gigabyte dediler ama kargodan Everest mi çıkar Frisby mi bilmiyorum. Şuan hâlâ iptal edilmiş görünüyor. Gigabyte ile ilgili bir bilgi veya kargo takip numarası girilmemiş. İnsanı strese sokuyorlar.

Not: Gigabyte'ın kartını inceledim, o da güzelmiş aslında. Gelsin artık, bitsin bu iş.

Kargo takip numarasını ben istedim biraz bekletip sonra yazdılar kargo takip numaramı. Gigabyte'ın kartıda güzeldir.Hatta kısmet olursa gigabyte aorus 1080 almak var kafamda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı