Nanokatalog İndirimli RX 500 Serisi Ekran Kartları

Arkadaşlar abartmayın bence belliki tedarikte sıkıntılar yaşadılar.Aldığımız kartlar yeni seri kartlar.Adamlar bizi mağdur etmemek için ne fiyatlara verdiler ürünleri.Teşekkür edeceğimize 1300 liralık kartı neden 800 liraya başka model verdiler diye kızıyoruz.
Aynen abi haklısın destekliyorum. Kartlar yeni ve daha yeni üretiliyor. Her üründe aynısını yapıyorlarmış gibi bir intiba bırakmayın firmada. Normal de seri üretim olan yeni çıkmamış, stok ya sıkıntısı olmayan ürünler birebir geliyor zaten. Bu süreçte bu kadar uğraştırmıyorlar. Sadece kartlar yeni olduğundan böyle bir sıkıntı oluştu lütfen genele yaymayın.

Razer kraken 7.1 chroma aldım. Allahtan ellerinde varmış yoksa arkadaşların dediklerine bakınca bayağı bekliyo olacaktım ama cok ucuza ekran kartı almışlar. Bence beklemeye değer keşke bizimde haberimiz olsaydı.Şuan içim gidiyor neyse sakinim :D
Kraken serisi yastıkları sorunlu yerine Kraken V2 alın, zaten forumlarda görmüşsünüzdür ağrı sorunlarını, tavsiyem dediğim gibi değişim yaptırmanız.

Erken keşfetseydim siteyi bende alırdım 5 6 adet o karttan. Satıp yolumuzu bulurduk. :) Hayırlı olsun alanlara. Galiba 2 kişi kalmış alamayan.

Benim de kartım geldi. Bu Nanokatalog macerası da siparişi vermemden 27 gün sonra son bulmuş oldu. :D Gigabyte Rx580 Aorus XTR 8G kartı kargo dahil 860TL'ye almış bulunuyorum. :paragöz:

Umarım sipariş veren bütün arkadaşlar, farklı model bile olsa kartlarını alabilmişlerdir.

Kargo parasını vermemeleri ayıp.
Bu arada nanokatalog.com fiyat avantajını yitirmiş durumda. Sadece çeşitlilikten dolayı, bazı markalar daha bi ucuz. Seçenek çok. Onun dışında bir fiyat avantajları kalmadı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı