Nanokatalog para iadesi ne kadar sürer?

ysaruhan06

Hectopat
2 3 haftayı aşan sürede hala gelmeyince iade ettim 2 haftadır böyle. Ne zaman iade ederler bilen var mı?

B5D33151-1D38-4DF4-8895-398B9CF12E1D.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir ürün iptal edildiğinde bankaya bildirilir bankada 1-7 gün içerisinde kartınıza iade eder.
Ama çoğu firma ürünü iptal etsede 3-5 gün parayı kullandıktan sonra bankaya bildirim yapıyor.

Bir ürün iptal edildiğinde bankaya bildirilir bankada 1-7 gün içerisinde kartınıza iade eder.
Ama çoğu firma ürünü iptal etsede 3-5 gün parayı kullandıktan sonra bankaya bildirim yapıyor.
Öyle bir şey yok, nanokatalogdan 100TL’lik şeyi iptal ettim. Para 1 aydan fazla sürede geldi. Habire aramasam göndermezler uzun süre.

Öyle bir şey yok, nanokatalogdan 100TL’lik şeyi iptal ettim. Para 1 aydan fazla sürede geldi. Habire aramasam göndermezler uzun süre.
İkimizde aynı şeyden bahsediyoruz zaten yazdığımı iyi okumamışsın sanırım bazı art niyetli firmalar ürünü iptal etsende bilerek iade etmiyor parayı kullanıyor. Aynı şekilde seninde paranı kullanmışlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı