Nanokatalog 3 Haftadır parayı iade etmiyor

Her olumsuz olayda hata alıcıda diye mesajlar yazıyorsunuz. Vatan Bilgisayar'dan pahalı ürün aldım diye yerden yere vurdular beni. Ne yapalım peki ? Kime güvenelim ?

İtopya, Sinerji, Teknobiyotik, İncehesap çılgınlığı almış başını gidiyor. Bunlardan alın, indirimli alın, yok şunu yapın yok bunu yapın diye milletin kafasını dolduruyorsunuz. Pahalı olunca da vay efendim siz enayisiz damgası yiyor insanlar.
Fazla parayı vermek tabiki enayilik değil tercih meselesi. Ama bu Nanokatolog denen site vermiyor arkadaş ürünü vermiyor ya soruyorum bu hafta gelecek cuma oluyor diğer hafta sonraki hafta falan filan. Ama Vatan ve diğer bilgisayar satan yerler aynı değil saydığınız sitelerin hepsi güvenilir onun için seçim size kalmış ama 20 30 lira indirimli diye Nanokatolog gibi rezil bir firmaya bulaşılamz
O halde 4 tekerlek diye herkes aynı model ucuz arabaya binsin. Mercedes alanlar kazıklanıyor değil mi ?
Dediğin şey çok alakasız. Sen fazla para veriyorsun diye sana 2060 2070 göndermiyor Vatan. Aynı sistem parçalarını 700₺ 800₺ 1000₺ fazladan para alıyor. Vatandan bana öyle bir sistem gösterki ben internetten aynı sistemin daha ucuzunu bulamayayım veya toplayamayım? Var mısın?

Son düzenleme:
Fazla parayı vermek tabiki enayilik değil tercih meselesi. Ama bu Nanokatolog denen site vermiyor arkadaş ürünü vermiyor ya soruyorum bu hafta gelecek cuma oluyor diğer hafta sonraki hafta falan filan. Ama Vatan ve diğer bilgisayar satan yerler aynı değil saydığınız sitelerin hepsi güvenilir onun için seçim size kalmış ama 20 30 lira indirimli diye Nanokatolog gibi rezil bir firmaya bulaşılamz
Benim söylemeye çalıştığım şeyde tam olarak bu şekilde. İsmi belirsiz birkaç yere takılıp kalmış insanlar. Herkesi maddi durumuna saygım var. Parayı sokakta bulmuyoruz. Fakat birkaç kişi çok memnun diye ve sizin söylediğiniz gibi 3-5 lira indirim yapıyor diye koşarak bu tür firmalara yönelmek yanlış.

Benim söylemeye çalıştığım şeyde tam olarak bu şekilde. İsmi belirsiz birkaç yere takılıp kalmış insanlar. Herkesi maddi durumuna saygım var. Parayı sokakta bulmuyoruz. Fakat birkaç kişi çok memnun diye ve sizin söylediğiniz gibi 3-5 lira indirim yapıyor diye koşarak bu tür firmalara yönelmek yanlış.
Parası olan alabilir tabi ona kimsenin lafı yok fakat burada da insanlar birbirlerini düşünüyor. Aynı sisteme aynı performansa gidip 700 800 daha fazla para vermeyin diyorlar bu insanların kötü bir niyeti yok. Herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.

Nanokatalog gerçekten rezil bir firma. Kendileri ancak dava açmayı biliyorlar. Ürünler garantisiz. Hakkınızı aratmıyorlar. Kesinlikle bu firmadan çöp bile almayın.

Bir adet 8 GB Samsung laptop RAM'i bu sene Ağustos'ta sipariş ettim ve Ekim'in sonuna kadar tedarik sürecinde dendi. Destek dağıtıcıda sıkıntı var, cart curt deyip biraz oyaladı sonra da iade ettim. 3 haftadır da sistemdeki arıza var cart curt iade etmiyorlar. Ayrıca telefon destek hatları kapalı gibi aranınca ulaşılmıyor. Eğer iademi alabilirsem ne mutlu bana. Sakın bulaşıp paranızı boş yere etrafta gezdirmeyin bu sitedeki ucuz fiyata aldanıp.
Bende nanakatalogdan ucuz diye rtx 2060 gaming z Modelini Alcaktım Bilgilendirdiğin için sağol

O halde 4 tekerlek diye herkes aynı model ucuz arabaya binsin. Mercedes alanlar kazıklanıyor değil mi ?
cok haklı konustun hocam vatandan urun alınca vay efendım yok efendım kazıklandın surası daha ucuz surdan al paran cebınde kalsın . bız fazladan uc bes kurus verıyoruz ama onlar bı sıkıntı oldun da musterı hızmetlerı olmayan yerden ıade degısım hızmetı almaya calısıyorlar

cok haklı konustun hocam vatandan urun alınca vay efendım yok efendım kazıklandın surası daha ucuz surdan al paran cebınde kalsın . bız fazladan uc bes kurus verıyoruz ama onlar bı sıkıntı oldun da musterı hızmetlerı olmayan yerden ıade degısım hızmetı almaya calısıyorlar
Öyle diyelim öyle olsun hocam herkesin paşa gönlü bilir ister ucuza al ister pahalıya al 🤣

Geri
Yukarı