Nanokatalog'un Yaptığı Çekilişte Beceriksizlik

Mehmet Ali Kaba

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Durum şu, direkt konuya girmek istiyorum çünkü Görkem adlı dostumun adına hem üzüldüm hem de sinirlendim. Şimdi kendisi normalde çekilişe doğru yollardan hakkıyla girdi. Ve çekiliş sırasında sanırım 10. oldu ve kazandığı hediye MSI Core Frozr XL soğutucusu idi. Bu hatta linkini de atarım kendi Youtube kanalında da açıklandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika: 16.27, Görkem Yılmaz dostum. Sonra kendisini aradılar gerçek Görkem Yılmaz'ın siz olduğunu öğrenebilmek için T.C. kimlik NO.'sunu istediler. İlk başta haliyle bir şüphelendi ama sonunda verdi. Neyse günler geçti en son kargolanma aşamasına geldi. Hemen de kargolamadılar herkesin doğrulayıp sonra atmaları gerekiyormuş. Eee iyi tamam mantıklı. Herkesin ne kazandığı dağıtım gününde bir daha yazılı olarak açıklandı. Ama görürsünüz ki orada yazana göre kazandığı hediye farklı bir hediye. :D Şaka gibi. Şimdi değiştirmişler ama ilk dağıtım gününde yazılı olarak açıklandığı hediye NZXT Kraken X52 All-in-One. Sonra hediye geldi. Hediye geldiği sırada kendisi orada değildi tabii.

Bana büyük bir sevinçle hediye geldi, hediye geldi diye aradı. Ben de çok sevindim. Sonra beni birkaç saat sonra bir aradı. Bana gelen hediye bu değil ki diye üzüntüyle aradı. Hadi lan oradan vs. dedim ben de şaşkınlıkla. İşte lafı uzatmadan eline gelen hediye de bu; Sharkoon SHARK ZONE M51+ Oyuncu Mouse. Beni aradığı zaman gece olduğu için müşteri hizmetlerini arayamadı bende E-Mail at dedim. Attı güzelce durum böyle böyle diye. Bugün yaklaşık 15 20 dk. önce de arkadaşımı kendileri aramışlar. İşte siz yedekteymişsiniz aslında sizin hediyeniz bu. Editörümüz karıştırmış demiş. Bir de bunu arkadaşım bizzat hediye dağıtılmadan önce (Yazılı olarak açıklanmadan da önce) sordu yedekte değilim değil mi diye. Hayır değilsiniz hediyeniz MSI Core Frozr XL demişler. Şimdi de gelmiş bunu diyorlar. Ne kadar da saçma, üzüntü verici ve sinir bozucu değil mi? Siz buna ne dersiniz şimdi? Ne yapsın şimdi arkadaşım?

Elinde affedersiniz kıçı kırık bir mouse'la takılıyor. İnsanı heveslendirip sonra kursağında bırakmak ne kadar kötüdür bilirsiniz ki hayatın boyunca kaç defa çekiliş kazanırsınız? Çekiliş yapamıyorsanız yapmayın. Başkasına da olmuş bu arkadaşım aramış kazananlardan birini. Adam normalde uçuş simülasyonu aleti kazanmış sonra yazılı olarak sitede GTX 1060 yazdılar sonra da şimdi yazılana göre Logitech G430 kazanmış. Böyle bir saçmalık var mıdır? Siz buna ne dersiniz? Sözü sizlere bırakıyorum. Buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim. :) İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende katıldım çekilişe Zotac 1080 bana çıkmayınca yayını kapattım sonuçta bedava ürün sana giren çıkan bir şey yok umursamayın. Soruyu sorup geçiştirmeli cevap almışsa üsteleyemez çünkü çekilişte bütün haklar Nanokatalog.com'da istediğini yapabilir yasal olarak hakkı var.

Nesi doğru ki Nanokatalog.com'un. Ne yaptıkları belli değil.

10 gündür para iadesi bekliyorum. İyice nefret ettim bu siteden daha da kimseye önermem.

Bende katıldım çekilişe Zotac 1080 bana çıkmayınca yayını kapattım sonuçta bedava ürün sana giren çıkan bir şey yok umursamayın. Soruyu sorup geçiştirmeli cevap almışsa üsteleyemez çünkü çekilişte bütün haklar Nanokatalog.com'da istediğini yapabilir yasal olarak hakkı var.
Maalesef doğru söylüyorsunuz. Ben sadece arkadaşım adına üzüntümü ve ne kadar beceriksiz olduklarını açıklamak istedim. Bana göre öyleler.
Nesi doğru ki Nanokatalog.com'un. Ne yaptıkları belli değil.

10 gündür para iadesi bekliyorum. İyice nefret ettim bu siteden daha da kimseye önermem.
Sanırım bende bu olaydan sonra bir şey almam oradan. Bana kötü izlenim bıraktılar...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı