Nanokatolog Kazandığım Çekilişi Kabul Etmedi

Klenaerjx

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar herkese. Nanokatalog'u çoğunuz bilirsiniz. Çekilişe katılanlarda olmuştur. Çekilişten 10.000 lira değerinde minig rig kazandım. Her şey tamamdı. Gönderiyi herkese açık olarak paylaştım. Fakat sonra profilime baktı ve herkese açık başka bir şey göremeyince profil fotoğrafı ve kapak fotoğrafı dışında kabul etmediler. Bu başıma gelen 2. olay. Bir kerede Durmaplay ile kod sorunu oldu 3 gün sonra düzelttiler. Bununda düzeltilmesi dileği ile. Bilgisayar toplayacaktım. Para biriktirdim. Sonunda tam oldu derken bunla karşılaştım. Mesaj attım Facebook ve canlı destek üzerinden. Aldığım cevaba göre bilgilendireceğim.

Bu videoda 4.34 de başlıyor. Destek ve Facebook üzerinden yanıt gelmedi halen beklemekteyim. Kabul edilmez ise yükleyebiliriz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nanokatalog bu çekilişte 12 hediye veriyordu normalde. 5 tanesini verip yayını kapattılar, bir daha da açamadılar. Tek kelimeyle terbiyesizlik. Zaten bir daha Nanokatalog'dan parça önermem kolay kolay. Bugün Webdenal ve Teknolojipazar'da gördüğüm fiyatla çok yakınlar. Artık bu sitelerden öneri yaparım. Kimse de 1 ay beklemez.

Hediyeyi alıp almamaktan çok yapılan şeye takıldım. Dediğiniz gibi yayın yarıda kesildi ve aynı benim gibi birçok kişi bunu yaşadı. Şartlar içinde olan her şeyi yapmışım. Sadece yakın zamanda Facebook'da gönderi paylaşmadım diye hesabım sahte oluyor ve kabul edilmiyor. Önceden paylaştığım şeyler arkadaşlara açık şekilde zaten görememesi çok normal. Büyük bir çekiliş düzenleyerek kitle kazanmaya çalışırken böyle yaparak kitle kaybediyorlar.
Düzenleme: Az önce yorumuma cevap geldi tekrardan kontrol edeceğiz diye. Alacağım cevaba göre tekrardan bilgilendirme yapacağım.

Teknobiyotikde vakti zamanı böyle bir şey yapmıştı. Kazanan kişinin profili gizli haliyle herkese açık bir şey paylaşmadıysa geçmişteki paylaşımları gizlilik nedeniyle gözükmüyor. Yine arkadaşları da gizli olduğu için sahte, spam, kullanılmayan hesap deyip geçiştirdiler. Buradaki konu sizin katılım şartlarınızda çekiliş tanıtım videosunu herkese açık paylaştınız mı? Bunu paylaştıysanız hak sizindir. Umarım hakkınızı yemezler.

Teknobiyotikde vakti zamanı böyle bir şey yapmıştı. Kazanan kişinin profili gizli haliyle herkese açık bir şey paylaşmadıysa geçmişteki paylaşımları gizlilik nedeniyle gözükmüyor. Yine arkadaşları da gizli olduğu için sahte, spam, kullanılmayan hesap deyip geçiştirdiler. Buradaki konu sizin katılım şartlarınızda çekiliş tanıtım videosunu herkese açık paylaştınız mı? Bunu paylaştıysanız hak sizindir. Umarım hakkınızı yemezler.
Evet onu paylaştım videoda o da var. Sadece başka gönderiler olmadığından öyle dendi. Sonra facebook üzerinden yorumlar ve mesaj attım. İnceleyip geri döneceğiz dendi.
2. canlı yayını tekrar açtılar ve yanda kazananlar yerinde ismim bulanmakta. Herhalde kabul ettiler. En son durumu tekrardan paylaşacağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı