Nanokatolog’dan Ekran Kartı Alınır Mı?

GALAX GTX 1070 kullanıyorum. Türkiyede tanınmayan bir marka fakat yurt dışında rağbet gören bir ekran kartı markasıdır.

Yani ürünler resmi Türkiye garantili değil de ithalatçı garantili mi?
Ben sorduğumda kendilerinin ilgilendiğini söylediler. Mesela arkadaşıma aldığım işlemci olması gerekenden çok ısınıyordu. Götürdük. İncelediiler. Sorun olsaydı değişim yapacakalrdı. Sorun olmadı taşıma sırasında başka bir sorundan kaynaklı ısınma yaşanmış. Testleri yaptılar. Canlı performans ve benchmark sonuçlarını gösterdiler. sorun olmadığını görünce kabul ettik. O arada da bizi gayet güzel ağırladılar. Yemek bile ısmarladılar (Kimsenin öyle bir zorunluluğu yok). Ne zman da ararsak teknik desteklerini veriyorlar.

Bence alınmaz. Açıkçası amazon'dan almanız daha mantıklı olacaktır. Nedenine gelince bu firma bana güven vermiyor. Bu firma yerine amazon'un güvencesi daha mantıklı.

Alan kişilere ya da tavsiye eden kişilere lafım yok. Onların düşüncesidir, saygı duyarım.

Bence alınmaz. Açıkçası amazon'dan almanız daha mantıklı olacaktır. Nedenine gelince bu firma bana güven vermiyor. Bu firma yerine amazon'un güvencesi daha mantıklı.

Alan kişilere ya da tavsiye eden kişilere lafım yok. Onların düşüncesidir, saygı duyarım.
Amazondan alınanlar Türkiye'den pahalıya geliyor. Para harcamak istiyorsanız güzel seçimdir, öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı