Nanokatolog’dan Ekran Kartı Alınır Mı?

Literary^

Kilopat
Daha fazla  
Nanokatolog üzerinden MSI GTX 1060 6 GB ekran kartı almayı düşünüyorum. Aldıktan sonra garanti sürecinde sıkıntı yaşar mıyım,garanti süreci nasıl geçer?

Nanokatolog üzerinden MSI GTX 1060 6 GB ekran kartı almayı düşünüyorum. Aldıktan sonra garanti sürecinde sıkıntı yaşar mıyım,garanti süreci nasıl geçer?
Alınır neden alınmasın?
Sadece Türkiye stokalrında olup olmaıdğını sorun. Bekleme yaşamamanız için. Garanti olarak onlara gönderiyorsunuz. Onlar üzerinden işliyor.

Hatta Galax markasının ürününü herkese öneriyorum. Markaya takılmayın. İyi markadır. Araştırın Galax ekran kartları ile alakalı şikayet yok denecek kadar azdır. O da teknolojik ürün tüm markalarda çıkıyor o kadar şikayet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim yeteri cevabı aldım.
Piyasa fiyatlarının 300 400 altında uygunken sorayım dedim.
Stok durumunu öğreneceğim.

Distribütör garantili değil ise yaşarsın. Canlı destek üzerinden sor. Ben Teknobiyotikten XFX RX580 aldım, Türkiye distribütörü olmadığı için sorun çıkmasın diye dua ediyorum, eğer sorun çıkarsa mecburen Teknobiyotik'e gideceğim ama onların da pek bir şey yapacağını düşünmüyorum bilemeyiz belki yaparlar ama bir şey olmamasını umuyorum. Zaten kaliteli ürünler olduğu için sen sınırları zorlamazsan ya da yanlış bir şey yapmaz isen sorun çıkmaz. İlk 1 ay bir şey olmazsa zaten kronik bir sorun oluşmaz diye düşünüyorum yanılıyor olabilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı