Nanopool "Incorrect Password" sorunu

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Altta linkini vermiş olduğum konuyu harfi harfine takip edip bir şeyler denedim. Nanopool sitesinde cüzdanımı yazıp girince çalıştığını gördüm fakat orada ödeme almak için settings kısmı var oraya şifre yazmamı istiyor ne yazarsam yazayım hatalı şifre uyarısı alıyorum. Nanopool kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nanominer kullanarak işlem yapıyorsan config.ini dosyasına alttaki satırı ekle :

email = emailadresin*

* emailadresin kısmını kendi email adresinle değiştirmen gerekiyor. Sonra Nanominer'ı başlatıp 1-2 saat kadar çalıştır. Şifre olarak email adresini kullanmak gerekiyor.

Settings kısmında zaten yazıyor neden problem çıkartabileceği bu arada. Orada yazan şartların yerine geldiğini de kontrol etmende fayda var.

Nanominer kullanarak işlem yapıyorsan config.ini dosyasına alttaki satırı ekle :

email = emailadresin*

* emailadresin kısmını kendi email adresinle değiştirmen gerekiyor. Sonra Nanominer'ı başlatıp 1-2 saat kadar çalıştır. Şifre olarak email adresini kullanmak gerekiyor.

Settings kısmında zaten yazıyor neden problem çıkartabileceği bu arada. Orada yazan şartların yerine geldiğini de kontrol etmende fayda var.
İŞÇİLERİN HEPSİNİN ONLİNE OLMA ŞARTI VAR MI?
BÜTÜN ADIMLAR YAPILDI FAKAT AYNI.. 1 SAAT SONRA TEKRAR DENEYECEĞİM
RATING 10+

İŞÇİLERİN HEPSİNİN ONLİNE OLMA ŞARTI VAR MI?
BÜTÜN ADIMLAR YAPILDI FAKAT AYNI.. 1 SAAT SONRA TEKRAR DENEYECEĞİM
RATING 10+
Online worker'lar ve kısa bir süre önce online olanların hepsinde yukarıda yazdığım şekilde config yapılmış olması gerekiyor.

Phoenixminer kullanıyorum, aynı sorun bende de var. Ne yapmam lazım? config.txt var, onun en altına yine aynı kodu yapıştırsam çözülür mü?

Geri
Yukarı