Naraka: Bladepoint 13 Temmuz'da ücretsiz mi oluyor?

chaturanga

Hectopat
Daha fazla  
Steam indirimlerinde oyunlara bakarken Naraka: Bladepoint dikkatimi çekmişti. Steam uygulaması üzerinden dili İngilizce yapınca, sayfaya girince sağ tarafta resimdeki açıklamayı gördüm. Yalnız bu açıklama Türkçe sayfası üzerinden bakınca görünmüyor o yüzden emin olamadım oyun 13 Temmuz'dan sonra zaten ücretsiz olarak oynanabilecek sanırım değil mi?

naraka.JPG

Son düzenleme:
Steam indirimlerinde oyunlara bakarken Naraka: Bladepoints dikkatimi çekmişti. Steam uygulaması üzerinden dili İngilizce yapınca, sayfaya girince sağ tarafta resimdeki açıklamayı gördüm. Yalnız bu açıklama Türkçe sayfası üzerinden bakınca görünmüyor o yüzden emin olamadım oyun 13 Temmuz'dan sonra zaten ücretsiz olarak oynanabilecek sanırım değil mi?

Eki Görüntüle 1851343
Evet, ücretsiz oluyor. Aynı zamanda PS5 için çıkıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steam indirimlerinde oyunlara bakarken naraka: Bladepoint dikkatimi çekmişti. Steam uygulaması üzerinden dili İngilizce yapınca, sayfaya girince sağ tarafta resimdeki açıklamayı gördüm. Yalnız bu açıklama Türkçe sayfası üzerinden bakınca görünmüyor o yüzden emin olamadım oyun 13 Temmuz'dan sonra zaten ücretsiz olarak oynanabilecek sanırım değil mi?

Eki Görüntüle 1851343

Evet ücretsiz oluyor ama para verenlere ne verilecek bellimi bir şey vermezlerse çok saçma olur.

Evet, satın alanlara ödül vereceklerini söylediler.

Bilgim yok maalesef biraz baktım da sanırım duyurulmadi ne verileceği veya ben göremedim, bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı