Naraka Bladepoint alınır mı?

yakup baran

Hectopat
Daha fazla  
Naraka Bladepoint 13 Temmuz'da bedavaya verilecek ama parayla alan kişiler için sürümlerine göre Gold verileceğini duydum. O Gold'ları almak için şu an 130TL vermeyi tavsiye eder misiniz?

Naraka Bladepoint 13 Temmuz'da bedavaya verilecek ama parayla alan kişiler için sürümlerine göre Gold verileceğini duydum. O Gold'ları almak için şu an 130TL vermeyi tavsiye eder misiniz?
130TL'ye değmez ben bir kaç ay önce 65TL'ye almıştım 30 saat gibi bir süre oynayabildim. Orta çağ asyası Pubg desek tam yeridir bu oyun için. Paranız steamde değilse Etail'den Horizon Zero Dawn alabilirsiniz veyahut Days Gone.

Gold derken Gold versiyon mu, oyun içindeki Gold gibi bir şey mi vereceklermiş?
oyun içindeki gold gibi bir şey bir youtuberdan görmüştüm videosunda bahsediyordu

130TL'ye değmez ben birkaç ay önce 65TL'ye almıştım 30 saat gibi bir süre oynayabildim. Orta Çağ asyası PUBG desek tam yeridir bu oyun için. Paranız Steam'de değilse ETail'den Horizon Zero Dawn alabilirsiniz veyahut Days Gone.

Onun için dememiştim ya zaten metronun 3 oyunu ve Dying Light 2 almayı düşünüyordum aklımda kalmıştı bu soru sadece teşekkürler yanıtlar için.

Yeni konular

Geri
Yukarı