Nargile ne kadar zararlı?

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar nargileyi hayatım boyunca ilk defa bu gece içtim ama 1 tane içmedim. Toplam arkadaştan 5-6 fırt çektim. Yani içime çektim sonra üfledim. Arada böyle gidiyoruz o hep içer nargile ama ben sürekli içecek içerim. Yaklaşık ayda en fazla 2 defa bu zaman aralığında ben 5-6 fırt çeksem zararı bana ne olur ? İnternette araştırdım çok zararlıymış dumanını. Malesef içime çekiyorum ister istemez ne kadar uzağa kaçsam da ama başaramıyorum. Sizce ne yapmam gerek? Zaten kendisi Almanya'da oturuyor. Bu ayın sonunda ayrılıcak Türkiye'den. Sizce bu kadardan zarar ne düzeyde olur ? Yani şunun şurasında 5-6 gün sonra gidecek. Her gün zaten gitmeyeceğiz nargileye. En fazla 2 günde 1 sizce ne yapmalıyım ?

Hayatta bazı şeyler vardır keyfinin sürülmesi gereken. Sigara içmem ama Nargile gördüm mü orada sipsiye yapışırım :) Bence keyfini çıkar. Nargilenin keyfi de Çorlulu Ali Paşa'da çıkar ;)

Hayatta bazı şeyler vardır keyfinin sürülmesi gereken. Sigara içmem ama Nargile gördüm mü orada sipsiye yapışırım :) Bence keyfini çıkar. Nargilenin keyfi de Çorlulu Ali Paşa'da çıkar ;)

Belki konu hortlatmak olacak ama sizin hakkınızda şaşırtıcı bir şey öğrenmek hoş oldu.

Geri
Yukarı