Nargile abartıldığı kadar zararlı mı?

Erenla

Picopat
Arkadaşlar bir sorum olacak nargile sigara ikisi de zararlı ama bazı söylentiler var örneğin: Nargilenin bir dumanını içmek 40 paket sigara içmek le aynı şeydir diyenler var. Ben buna katılmıyorum evet nargile zararlıdır ama sigaradan fazla zararlı değildir diye düşünüyorum 🤔 sizce?

Arkadaşlar bir sorum olacak nargile sigara ikisi de zararlı ama bazı söylentiler var örneğin: Nargilenin bir dumanını içmek 40 paket sigara içmek le aynı şeydir diyenler var. Ben buna katılmıyorum evet nargile zararlıdır ama sigaradan fazla zararlı değildir diye düşünüyorum 🤔 sizce?

Hocam o bir fincan kahvenin, 40 yıl hatırı vardı değil miydi?

Hüseyin42

Kilopat
Makaleler
12
Son 1 yıldır her gün içiyorum şu anlık bir zararını görmedim. 4 kömür yapıyorum ilk başta 3 kömür diğerleri ufalınca 4.sünü ekliyorum 1 saat civarında gidiyor. Suyun borunun üzerinde olmasına dikkat et kuru duman çekersen başını döndürür. Dumanın suyun içinde süzüldükten sonra sana gelmesi lazım.

KS
Erenla

Erenla

Picopat
.

Son 1 yıldır her gün içiyorum şu anlık bir zararını görmedim. 4 kömür yapıyorum ilk başta 3 kömür diğerleri ufalınca 4.sünü ekliyorum 1 saat civarında gidiyor.

Fazla kömur koyunca yanabiliyor ben 2 kömür kullanıyorum Hindistan cevizli olanından.

R.B.D

Kilopat
Düşünsenize, insanlar uyurken kömür dumanından zehirlenip ölebiliyorlarken bazıları para verip o dumana maruz bırakıyorlar kendilerini... :)
Bana mantık dışı geliyor. İçene lafım yok herkes kendinden sorumludur. :)

Hüseyin42

Kilopat
Makaleler
12
Fazla kömur koyunca yanabiliyor ben 2 kömür kullanıyorum Hindistan cevizli olanından.
Lülenin büyüklüğüne bağlı. Ben geniş lüle kullanıyorum 2 koyarsam çok az duman veriyor. Eğer yoksa bu yakmazdan kesinlikle al. Tütün çok geç yanmış oluyor bitirene kadar tadını alıyosun.

1619124409356.png

Yukarı