Nargile önerisi

Eve bir nargile almak istiyorum, 500₺'yi aşmamasını istiyorum öneriniz var mı?

Bulunduğun bölgedeki toptancıları ziyaret et. İnternette satılan 1000TL'lik takımları set halde o fiyatlara alabilirsin.
Takım önerisi istiyorsan da ne içeceğini kafanda belirle. Anason kullanacaksan deri ve ahşap karışımı marpuç al, Konya takım nargile al. Harika bir kombinasyon yapabilirsin.

Bulunduğun bölgedeki toptancıları ziyaret et. İnternette satılan 1000TL'lik takımları set halde o fiyatlara alabilirsin.
Takım önerisi istiyorsan da ne içeceğini kafanda belirle. Anason kullanacaksan deri ve ahşap karışımı marpuç al, Konya takım nargile al. Harika bir kombinasyon yapabilirsin.

Anladım. Cevabınız için teşekkür ederim.

Eds e29 al. Hem küçük her yere taşıyabilirsin hem de 1 litre su aldığı için 1,5 litrelik şişeyle suyu buzluğu atıp serin serin içersin. Büyük takımlar fazla su aldığı için uğraştırıyordu. 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Eğer bütçeni attırabiliyorsan çelik takımlara bak. Takımı almak zor değil ama kömür ve tütünler çok pahalı 50 gramlık 3 içimlik tütün 25 TL, kömürler 65-75 arası. Günlük içtiğim için aylık 400 TL masrafı oluyor bana.

Geri
Yukarı