Naruto izleme sırası

Naruto son da olması lazım. Film de hazırlık yapılıyor.
Borutonun başına baktım neden öyle bişey varki kawaki narutoyu nereye gönderdi?
Borutonun son bölümüne baktım izlemeye gerek yok. Shippudeni bitirdiğime göre tüm filmleri izleyebilrim değilmi?

Arkadaşımla beraber gezide naruto filmlerini izlemeyi planlıyorum en heycanlı olan hangi film?

Borutonun başına baktım neden öyle bişey varki kawaki narutoyu nereye gönderdi?
Borutonun son bölümüne baktım izlemeye gerek yok. Shippudeni bitirdiğime göre tüm filmleri izleyebilrim değilmi?

Arkadaşımla beraber gezide naruto filmlerini izlemeyi planlıyorum en heycanlı olan hangi film?
Road The Ninja çok hoş, Minato'yla Kushina'yı bol bol görüyoruz.

aga ben filmleri izlemem gerektiğini bilmiyordum ve bilmediğim için böyle filmsiz 191. bölüme kadar geldim düz bitirip shippuuden i de full bütün bölümleriyle izleyip ardından boruto yu da full bütün bölümleriyle filmsiz izlersem sıkıntı olurmu

aga ben filmleri izlemem gerektiğini bilmiyordum ve bilmediğim için böyle filmsiz 191. bölüme kadar geldim düz bitirip shippuuden i de full bütün bölümleriyle izleyip ardından boruto yu da full bütün bölümleriyle filmsiz izlersem sıkıntı olurmu
shippuuden ve boruto arasında 'The Last: Naruto the Movie' ve ardından 'Boruto: Naruto the Movie' filmleri var. sadece bu ikisini izlesen yeter. diğerleri ana hikayenin dışında, istersen ekstra içerik olarak izlersin

Geri
Yukarı