Naruto izlemeye değer mi?

Yaz tatilinde narutoya başlamayı düşünüyordum. Birkaç kişiye sordum bazıları iyi dedi bazıları yere gömdü kararsız kaldım. Sizce naruto izlemeye değer mi? Görüşlerinizi merak ediyorum.
Fillerleri izlemezsen tadından yenmez. Bence kesinlikle izlemelisin ancak birşey söyleyeyim bağımlılık yapıyor. Ve muhtemelen fanboy olacaksın :D

Öyle bir iddiam olmadı zaten. Mesajımdan bu düşünceyi nereden çıkarttın?

One piece gibi çöp ve içi bomboş olan bir seriye bir daha bırak başlamayı yanından bile geçmem. Yaptığım en büyük hatalardan birisiydi. Zamanında onu izlerken giden güzel zamanlarıma üzülüyorum sadece. Ondan katbekat daha iyi animeler var sana da önerim biraz bakış açını genişletmen ve bulunduğun kapalı dünyadan çıkman dışarıda çok güzel bir dünya seni bekliyor :).

One piece çöpmüş çöp dediğin animenin 1000 bölümü var ve bence bazı duyguları diğer animelerden daha iyi işlemiş beğenmedim diyebilirsiniz ama çöp bence biraz ağır olur.

One piece çöpmüş çöp dediğin animenin 1000 bölümü var ve bence bazı duyguları diğer animelerden daha iyi işlemiş beğenmedim diyebilirsiniz ama çöp bence biraz ağır olur.
Öncelikle arkadaşı tanıyorum zaten aramızda sürekli bir atışma muhabbeti vardır, o da bilincinde zaten bunun. Şakayla karışık bir cevap verdim.

Ben animenin abartıldığını düşünüyorum sadece.

filmler ve filimler kanalında bunun eleştirel parodisi vardı. Ana hikaye asla sonlanmıyormuş. Finalde açıklanacak demişler finali 3 e mi ne bölmüşler, son partı yine bölmüşler konuyu bağlamadan başka bir filmde anlatacağız demişler yine tamamlamamışlar. 400 bilmem kaç bölüm hikaye tamamlanamadı diyordu

Geri
Yukarı