Naruto izlemeye değer mi?

Eğer hala izlemediysen söyleyeyim, bence kesinlikle izlemen gerekiyor. Uzun olduğuna bakma filler bölümleri geçebilirsin. Naruto biraz sıkıcı ama Shippuuden gerçekten çok güzel.Ayrıca Boruto'da artık önemli olaylar olmaya başladı. Onu da izleyebilirsin.

Naruto: Shippuden'i bitirdikten sonra hayatım değişti. Evet uzun bir anime. Ama Naruto'yu bitirdikten sonraki hisi size anlatamam. Öyle bir dram varki animede. Bitirdikten sonra hayatım chill'lendi empati yapmaya başladım ve yakınımdaki insanların ne kadar değerli olduğunu, diğer insanların nasıl hissediğini. Kısacası öyle bir his ki anlatamam. Evet. Naruto'yu anlamadan izleyenlerde var, sırf izledim demek için izleyende var. Şu anda bütün GERÇEK Naruto fanları dediğimi anladı. Ve TikTok'daki ÇOĞU Naruto editi paylaşan çocuk kitle gerçek Naruto fanı değildir.

Naruto: Shippuden'i bitirdikten sonra hayatım değişti. Evet uzun bir anime. Ama Naruto'yu bitirdikten sonraki hisi size anlatamam. Öyle bir dram varki animede. Bitirdikten sonra hayatım chill'lendi empati yapmaya başladım ve yakınımdaki insanların ne kadar değerli olduğunu, diğer insanların nasıl hissediğini. Kısacası öyle bir his ki anlatamam. Evet. Naruto'yu anlamadan izleyenlerde var, sırf izledim demek için izleyende var. Şu anda bütün GERÇEK Naruto fanları dediğimi anladı. Ve TikTok'daki ÇOĞU Naruto editi paylaşan çocuk kitle gerçek Naruto fanı değildir.
Aynen öyle hocam. Naruto hüzündür, Naruto azimdir, Naruto pes etmemektir. Belki çok iyi bir seri değil ama kesinlikle özel bir seri.

Hangi dizi veya anime olsun bence 800 bölüm izlenmez.
700 - 300 = 400 bölüm. Günde 10 bölüm izlesen, opening ve ending atlasan.. 12-13 dakika oluyor her bölüm. 12 X 10 = 120 = 2 saatimi oyun oynamak yerine 1 saatimi animeye ayırdım. 400 : 10 = 40. Günde 5 bölüm izlersen (1 saat) = 80 günde bitiyor. Türk dizileri izlemek yerine naruto izlerdim.

Geri
Yukarı