Naruto izlemeye değer mi?

Şöyle söyleyeyim bir aşk ve GERRRRÇEK anime lakabını sonuna kadar hissettiriyor,sırf uzun diye sıkıcı mı oluyor onu anlamadım mükemmel anime One Piece,Bleach,Naruto'ya laf ettirmem.İzleyin öyle gelin sonra uzun anime ya diyip boş boş linçlemeyin.

Şu ön yargı yok mu önyargı, bir insanı körelten en büyük şeylerden biridir.
Ön yargı ile ne alakası var :D Naruto sonsuza kadar izlediğim en iyi anime en mükemmel anime olmak zorunda mı ? İzlediğim ve okuduğum One Piece ve Berserk Naruto'dan yüzbinlerce kat daha iyi iki seri ikisine de başlamanı öneririm hep aynı şeylerin içinde sıkışmaya gerek yok :D

Naruto sonsuza kadar izlediğim en iyi anime en mükemmel anime olmak zorunda mı
Öyle bir iddiam olmadı zaten. Mesajımdan bu düşünceyi nereden çıkarttın?
One Piece ve Berserk Naruto'dan yüzbinlerce kat daha iyi iki seri ikisine de başlamanı öneririm
One Piece gibi çöp ve içi bomboş olan bir seriye bir daha bırak başlamayı yanından bile geçmem. Yaptığım en büyük hatalardan birisiydi. Zamanında onu izlerken giden güzel zamanlarıma üzülüyorum sadece. Ondan katbekat daha iyi animeler var sana da önerim biraz bakış açını genişletmen ve bulunduğun kapalı dünyadan çıkman dışarıda çok güzel bir dünya seni bekliyor :).

Naruto'da filler bölümleri atlayarak izlemek iyi oluyor şimdilerde giden zamanıma üzülüyorum atlamadığım için.

Geri
Yukarı