Rehber Nasıl Anonim olunur?

Eklenti olarak kurmayın, Startpage ana sayfasından tarama motoru olarak ayarlayabilirsiniz. Alternatifleri de Ecosia, DDG. Ben şu anda Bing kullanıyorum, gizlilik takıntım yok. Yalnızca Google'ın son zamanlarda scam sayfaları sürekli indekslemesinden bıktım ve Bing arama sonuçlarının Google'dan daha tutarlı ve düzenli olduğunu gördüm.
Ecosia da zaten Bing kullandığı için onu kullanmak daha mantıklı geliyor. Daha önce kullandığım olmuştu. DDG hiç denemedim.

Duckduckgo lite öneririm javascriptsiz arama motoru.
Ecosia da zaten Bing kullandığı için onu kullanmak daha mantıklı geliyor. Daha önce kullandığım olmuştu. DDG hiç denemedim.

DDG'de Bing altyapısını kullanıyor. Bing'de daha rahatım şu an orası ayrı.
Şu anda denemekteyim ve gerçekten farkı görüyorum. Teşekkürlerimi iletmekteyim.
Rica ederim, keyifli kullanımlar.

Araştırdım da bulamamıştım DDG'nin ne kullandığını. Demek ki iyi araştırmamışım.

Bu sayfadan hangi arama motorunun hangi altyapıya bağlı olduğunu görebilirsiniz.

Bu sayfadan hangi arama motorunun hangi altyapıya bağlı olduğunu görebilirsiniz.
Ne kadar eğlenceli bir site. :D

Yok, burada olmazdım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
birde buna dikkat.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı