Nasıl arkadaş edinebilirim?

zaynıl

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, korona döneminde bir yere taşındık ve liseye geçmiştim. Arkadaşım hiç yok nasıl arkadaş edinebilirim? Arkadaş edinip dışarı çıkıp eğlenmek istiyorum. Çok sıkıldım 2 yıldır evde sadece PC oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord sohbetlerine katıl. Sadece monitöre bakıp, sohbetlere katılacağın için daha özgüvenli olursun.

Selam arkadaşlar, korona döneminde bir yere taşındık ve liseye geçmiştim. Arkadaşım hiç yok nasıl arkadaş edinebilirim? Arkadaş edinip dışarı çıkıp eğlenmek istiyorum. Çok sıkıldım 2 yıldır evde sadece PC oynuyorum.

Yanlış anlama ama kitap oku. Alanın olan instagram sayfalarının telegramlarına katıl.

Yanlış anlama ama kitap oku. Alanın olan Instagram sayfalarının telegramlarına katıl.

2 yıldır LGS seneside dahil arkadaşım olmadı hiç yaşıtlarımla yüzyüze konuşmadım yüzyüze eğlenmedim neredeyse artık çok değişik şeyler olmaya başladı bana. Psikolojim mi bozuluyor anlamadım değişik değişik hareketler yapmaya başladım.

Bence her türlü bu yaşlarda oyun ile bağ kurabilirsiniz. Sizinle aynı oyunu oynayan gençler ile iletişime geçin. Bu da muhtemelen okulunuzda olur.

Geri
Yukarı