Nasıl arkadaş edinilebilir?

Hocam siz o arkadaş ile bence arkadaş olun 1 yaş fark var o 16 yasında.

Hocam bana göre yaş farkı biraz etkilemez tabii sınırı vardır onda bir şey demem ama insanların kafası uyuşursa arkadaşta olur sorun olacağını sanmam.

Hocam bana göre yaş farkı biraz etkilemez tabii sınırı vardır onda bir şey demem ama insanların kafası uyuşursa arkadaşta olur sorun olacağını sanmam.
Hocam aramızda yaş farkı var ama isterseniz dc de grup kurup konuşalım oyun falan oynayalım ne tür oyunlar oynarsınız?

Arkadaş edinmek iğneye dayanmaktan bile daha kolay özellikle de internette.
Asıl mesele işin detayında.

Siz benden 1 yaş büyüksünüz o zaman 11 olmalısınız peki liseye geçtiğinizden beri ortama alışma zorluğumu yaşadınız ben kendimden biliyorum dediğim gibi yeni ortamda tökezlerim ama 9 sonunda daha 1 yıldır lisedeyim tüm okul ile neredeyse tanıştım çok zor değil okulun popüler elemanlarıyla takılın onların dostları gelir onlarla takılın birkaç ayda çözülecek iş aslında.

Hocam aramızda yaş farkı var ama isterseniz DC de grup kurup konuşalım oyun falan oynayalım ne tür oyunlar oynarsınız?

Hocam CS1.6 oynarım Rocket League oynarım bu ikisi dışında şuaralar oyun oynamıyorum.

Şu an lisedesin önünde uzun bir zaman var üniversite var iş hayatı var zaman geçtikçe bulursun çevren olur bunları şimdi kafana takma boş ver.
Arkadaş edinmek kolay ama gerçek dostları bulmak asıl mesele zamanla çok iyi anlıyorsun bunu.
Hem bazen yalnızlıkda iyidir şu taraftan da bak olaya rahatsız eden yok sana karışan yok?

Bu işe ne dersiniz hocam?

Hocam bir sürü yöntemi var ama en iyisini siz bilirsiniz. Dışarı çıkın, kursa yazılın vs. vs. Çok yolu var yani hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…