Nasıl arkadaş edinilebilir?

Bir kafeye git (biliyorum herkesin ekonomisi aynı değil) senin gibi yalnız birinin yanına otur selam de tanış. Basit ama ben sanalı tercih ederim kolay başlanıp kolay bitiyor. (Benim de hiç arkadaşım yok la beraber arkadaş olalım mı? Yaş 13.)
Mümkün olan en kısa zamanda denicem. Teşekkürler (olur hocam olalım)

Ya hocam gerçekte arkadasınız yoksa sanalda yap mesela Discord diye bir şey var herhalde kullanıyorsundur.
Discord pek güvenilir değil sanki bilerek o topa hiç girmedim ben

Okuldaki arkadaşlarına yaz gezmek istediğini söyle ya da sanalda sohbet et konuş kendine gel sokağa çık kendine yakın gördüğün kişilere tanışalım mı diye sor.

Okıl arkadaşlarım tarafından nedensizce dışlanıyorum, ama tanışma işini deneyeceğim.

Discord pek güvenilir değil sanki bilerek o topa hiç girmedim ben
Discord hangi sunuculara girdiğinize bağlı bir ortamdır. Gidip Atlantis, 44'e falan girersen tabii tehlikeli ama public sunucularda takılırsan hiç sıkıntı çıkarmaz aç bir dc istek atıyım sana. Ya da ilk insta sal sonra geri sil.

Discord hangi sunuculara girdiğinize bağlı bir ortamdır. Gidip Atlantis, 44'e falan girersen tabii tehlikeli ama public sunucularda takılırsan hiç sıkıntı çıkarmaz aç bir dc istek atıyım sana. Ya da ilk insta sal sonra geri sil.
Tamamdır

Okıl arkadaşlarım tarafından nedensizce dışlanıyorum, ama tanışma işini deneyeceğim.

Asosyal olduğun içindir okuldaki birisi ile arkadaş ol onun arkadaşları ile tanış bitti bu iş.

Discord hangi sunuculara girdiğinize bağlı bir ortamdır. Gidip Atlantis, 44'e falan girersen tabii tehlikeli ama public sunucularda takılırsan hiç sıkıntı çıkarmaz aç bir DC istek atayım sana. Ya da ilk Instagram sal sonra geri sil.

Mesela YouTuber sunucularında sıkıntı olmuyor genelde.

Geri
Yukarı