Nasıl arkadaş edinirim?

skyfalton31

Picopat
Reisler ben 7.sınıf öğrencisiyim ve hiç arkadaşım yok. Bir tek 3 tip var: 1.si sıra arkadaşım, derste benimle biraz takılır, teneffüste başkalarıyla. 2. tip ve 3.tip ikiz ikisi de ama kavga çıktı mı korkar kaçarlar, korkaklar. Birisiyle kavga etsem korumazlar. Dışarıda gezmezler. Annemgil, lisede olur diyor. Benim eski sınıftan bir çocuk var, bir arkadaşı var Efe diye. İnternette birlikte oynuyor, birlikte mekanlara çiğ köfte yemeye gidiyor ama ben yalnızım. Sizce nasıl arkadaş edinirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam biz sizin kişiliğinizi nerden bilelim? Ama özellikle ortak hobili birini illaki bulursunuz. Hem de kavgadan kaçar ne siz eğlenirsiniz arkadaşınızla kavga ne alaka bir de 7.sınıfta.

Reisler ben 7.sınıf öğrencisiyim ve hiç arkadaşım yok. Bir tek 3 tip var: 1.si sıra arkadaşım, derste benimle biraz takılır, teneffüste başkalarıyla. 2. tip ve 3.tip ikiz ikisi de ama kavga çıktı mı korkar kaçarlar, korkaklar. Birisiyle kavga etsem korumazlar. Dışarıda gezmezler. Annemgil, lisede olur diyor. Benim eski sınıftan bir çocuk var, bir arkadaşı var Efe diye. İnternette birlikte oynuyor, birlikte mekanlara çiğ köfte yemeye gidiyor ama ben yalnızım. Sizce nasıl arkadaş edinirim?
Üniversitede olur hocam. Lisede bilmiyorum.

7. sınıfta neyin kavgasını ediyorsunuz Allah aşkına. Arkadaşın yoksa sorunu kendinde aramayı dene. Sorun sende değilse çevrededir.
Her zaman kendine benzer kişiyi bulmak kolay olmayabilir.

Hocam o kadar değil. Abartmayalım.
Hocam üniversitede kesin olur diyorum yani. Bu yaşta da bulur. Lisede de bulur ama üniversite kesin.

7. sınıfta neyin kavgasını ediyorsunuz Allah aşkına. Arkadaşın yoksa sorunu kendinde aramayı dene. Sorun sende değilse çevrededir.
Her zaman kendine benzer kişiyi bulmak kolay olmayabilir.
Hocam doğru söylemiş. Kendine özeleştiri yap. Çevren de senle uyumlu olmak zorunda değil. Ben lisedeyim. Hiç arkadaşım yok. Çevremde bana uygun biri yok. Seninde öyle olabilir.

Geri
Yukarı