Nasıl aşık olunur?

Biz aşkdan kaçıyoruz hayatımız kaymasın diye, bu çocuk geliyor nasıl aşık olunur diye soruyor. Boşver hiç uğraşma. Paranı, neşeni, vaktini kaybedersin. Adam gibi okulunu oku benim gibi sonrasını kendin düşünürsün.
Ya hocam demeyin öyle ne kadar kötü olsa bile hayatın tadı ve tuzu bunlardan ibaret.

Vallahi ben Almanya'daki bir kızdan hoşlanıyorum ama tamamen farklı koşulların insanlarıyız. Anca yaz tatilinde geliyorlar yazlıklarına sonra farklı bir hayat farklı bir dünya diyorum akraba oluyoruz zaten olamazdı bir şey bulayım da içimi rahatlatayım diyorum ama kalbimi kandıramıyorum. Keşke sevgilisi olsa onu görse kalbim bari pes etse ama yok yani teyze kuzeni olmadığı için çok uzaktan olmuş oluyor ama gene olmaz sanırım tam bilmiyorum cok nadir gördüğümüz insanlar sonuçta 2 3 yılda bir gönül işte olmayacak hayallere dalıyorum gittiklerinde içim yanıyor. Evde duvarlar üstüme üstüme geliyor 20km yürüdüğümü bilirim ayaklarını en son hissetmiyorsun o içinin yanmasından ama yok yani hele böyle imkansız gibiyse bir hastalık gibi eksiklik hissi hiç gitmiyor. Hep bir tarafın ya bir atak yapmadığım için olmaz ve aslında çok güzel yıllar geçicekti gibi düşündürünce iyice çıkılmaz duygulara sokuyor. Ha ne olacak elbette söyleyemeyeceğiö o da sevdiğini hissettiriyor gibi ama o da söyleyemeyecek böyle kalacak gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Okul başladı herkes sevgili yapma derdinde. Forumda onlarla dolu zaten. Bizim sınıfta da güzel hoş kızlar var ama hayatım boyunca hiç aşık olmadım. Dediğim gibi sınıftaki kızlar güzel ama aşık değilim? Önceden de hiç aşık olmadım. Aşık olup sürekli onu düşünmek istiyorum 😃. Nasıl bir şey yapabilirim. Aşık olmak istiyorum 🤠.
10. sınıfım.

Bir gülme geldi konuyu görünce, herkes sevgili yapıyor diye yapmak zorunda mısın? Her şeyin doğallığı güzeldir, bir insan kendini aşık olmaya şartlandırır mı? Bunun ne kadar samimi bir ilişki olacağını düşünüyorsun açıklar mısın?

O işler ona bakmıyor maalesef pek. Sınıfta güzeller var diye herkes güzele aşık olacak hali yok sonuçta. Bu arada her saniye onu düşünmek insanı delirtiyor. Rahat uyuyamaz hale geliyorsun.

Önce BIOS update yapman lazım, ardından da 4 ana elementi yani ateş, su, toprak ve tahtayı birleştirmen gerekiyor.

Bu nasıl soru? İnsan ilişkileri cidden böyle bir şey olarak mı görülüyor? Vay be...

Yeni konular

Geri
Yukarı