Nasıl Bir Hayat Yaşamak İsterdiniz?

Tamamen varlıklı olmak isterdim. Çalışmama bile gerek kalmayacak kadar varlıklı. Yani o an istediğim şeyi istediğim zaman alabilmeyi isterdim. Zevki kaçar o zaman demesin kimse valla. Her şeyi elde edebiliyorsanız zevk almasını da bileceksiniz.

Şu an yaşadığım hayat aslında tam yaşamak istediğim hayat. Ne eksiğini isterim, ne fazlasini :)

Hep bunu yazıyorsunuz:)
Tamamen varlıklı olmak isterdim. Çalışmama bile gerek kalmayacak kadar varlıklı. Yani o an istediğim şeyi istediğim zaman alabilmeyi isterdim. Zevki kaçar o zaman demesin kimse valla. Her şeyi elde edebiliyorsanız zevk almasını da bileceksiniz.

Zengin olsan da çalışmak istersin. Gidersin mağaza açarsın ve başında durursun:)

Zengin olsan da çalışmak istersin. Gidersin mağaza açarsın ve başında durursun:)
Yok ya gezelim tozalım eğlenelim bir yer açsam bile çalışan koyar yine giderim:) Keyfimi sürmek istiyorum her anlamda:)

Türkiye'de yaşamasaydım kazandığım parayla lüks araç koleksiyonu yapmak isterdim. Bir de 70-79 model Dodge'lara bayılıyorum.

Her şeyin elimin altında olmasını istemezdim. O zaman insan olmamızın bir anlamı kalmıyor, çabalayarak bir şeyler elde etmediğin için sıkılma süren artıyor ve değerini bilmiyorsun.

Nvidia GTX 980M (Yükseltildi 1080):dikkatli:

Haklısınız her şeye sahipsiniz:)

Ya dostum yemin ederim her seyi teknoloji ile iliskilendirme.
Sevdigim bir ese, güzel cocuklarima, sevdigim bir ise ve bana fazlasiyla yeten bir maasa sahibim. Fazlasini ve eksigini istemiyorum Allahima :)

Ya dostum yemin ederim her seyi teknoloji ile iliskilendirme.
Sevdigim bir ese, güzel cocuklarima, sevdigim bir ise ve bana fazlasiyla yeten bir maasa sahibim. Fazlasini ve eksigini istemiyorum Allahima :)
Ama bir fotoğrafa ihtiyacın var Engin abi merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı